Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van igénye a 20-on éves...

Van igénye a 20-on éves lányoknak arra hogy a srác 25 évesen építsen egy szép házat? Vagy ilyen eszetekben sincsen?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem van
2014. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Sajnos van.
2014. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az összes erre vágyik :/
2014. febr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Moszuke ***** válasza:
hát ha ilyen igénye van akkor azért cserébe adni is kell vmit.. és ez esetben a szép test már édes kevés.
2014. febr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én nem úgy látom hogy érdekelné a fiatalabb korosztályt, inkább vagyonokat kifizetnek albérletre, de életük meg nincs.
2014. febr. 9. 17:26
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
#4 és a jó szex már kielégítő viszonzás? :D
2014. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%
Ha lakni akar benne akkor tegyen bele ő is. Hülye nem vagyok, hogy felépítek egymagam egy házat és majd amikor lelép követelni fogja a felét.
2014. febr. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

20-on éves lányok, 25 éves pasival még egyetemen vannak(jó esetben)


Aki dolgozik, önfenntartó ott kezdődnek az igények, addig minimális

2014. febr. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nincs. Szép házam már van, társam viszont nincs.
2014. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Moszuke ***** válasza:

#6 a jó szex két embertől függ. amúgy az is kevés.


én ilyen elvárások esetén nagyon rámennék a belső értékekre amikre amúgy is rámegyek, de engedékenyebben mintha kijelentené, hogy neki kell a saját kecó..


nincs semmi bajom azzal ha elvárja, hogy legyen kecóm, de akkor az a minimum, hogy nem bálna és piszkosul értékes a belsője. hűséges, odaadó, nyílt lelkű, őszinte, kimeri mondani az érzéseit akkor is ha negatív, van önbizalma és nem akar mindig jó kislány lenni.

a lányoknál ez az egyik csapda.. legyél "jó"


az albérletben tengődni téma meg egy vicc... oké, hogy gáz anyu nyakán lenni.. de inkább neki csengetek ki 30-70k pénzt mint, hogy egy idegennek a semmire.

2014. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!