Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért várják ölbe...

A lányok miért várják ölbe tett kézzel, hogy megtalálja őket valaki?

Figyelt kérdés
Egy lány ismerősöm egyfolytában rossz kedvű, hogy ő nem kell senkinek. De az eszébe sem jut, hogy ő kezdeményezzen, mert az a fiúk dolga. De én ezt sem értem, hogy ezt ki találta ki, vagy miért van ez így, hülyeségnek tartom. Mindenesetre, ezzel nekem fiúként nincs bajom, csak már irritál, hogy nekem sír állandóan, hogy ő egyedül fog meghalni.

2014. febr. 8. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert náluk van a pi.a ember
2014. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Verd szájba f@$$zal.
2014. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ahogy a debreceni fiúk. ők is csak ölbe tett kézzel várnak
2014. febr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Egyrészt, mi van, ha neki nem tetszik senki, akinél kezdeményezne? Másrészről, én nem tudom más lányok hogy vannak ezzel, de nekem olyan tapasztalataim vannak, amik azt mutatják, én akkor leszek vonzóbb a férfi szemében, ha nem mutatom ki, hogy mennyire bejön. Ellenkező esetben elvesztem a női vonzerőmet, nincs meg a nehezen megszerezhető zsákmány utáni vágy.

Amúgy meg mondd meg neki, hogy neked ne sírjon tovább. Hm?

2014. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Teljesen egyetértek az utolsó válaszolóval. Nekem is rengeteg ilyen tapasztalatom volt már
2014. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez valami osi oszton meg azokbol az idokbol, amikor a sarkanynal a toronyszobaban vartak az ifju hercegre, hogy megszabaditsa oket.


Csak ott cseszik el, hogy a mai ifju lovagok inkabb a sarkanyt mentik meg a kiralylanytol :)))

2014. febr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
utolso haromnak nagyon igaza an ugyanezt tapasztalom sajnos..:/
2014. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert jobban félnek a visszautasítástól, mint a férfiak.
2014. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az amit a 4-es leírt az egy általánosítás. Abszolút nagyon ritka az a pasi akinél ez tényleg így van.

Ez védekezés csupán, a "miért nem-re?"

2014. febr. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mert önbizalomhiányosak vagyunk.

+ a 4-esnek is igaza van

+az én korosztályomban (17-20) nem nagy divat kezdeményezni a fiúknak, arra mennek ahol előbb p.ncit találnak, így mivel a fiúk továbbálnak, ha egyből nem rakjuk szét a lábunkat, a lányoknak kell kezdeményeznie, amit gyakran nehezít az első mondatom. :)

2014. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!