Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy srác, akit nemrég óta...

Van egy srác, akit nemrég óta ismerek, de nagyon kedvelek. Mi is van tulajdonképpen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit nemrég óta ismerek. Beszélgetünk facebookon, de mindketten tudjuk, hogy nem lehet semmi közöttünk, hiszen több száz kilométerre lakunk egymástól. Sokszor bunkó dolgokat ír, amik szíven ütnek és ha megemlítem neki, akkor azt írja, hogy nyomi vagyok, ugyanakkor minden negyedik-ötödik mondata bók vagy dicséret. Sokszor írja, hogy biztos szerelmes vagyok belé, ami nem igaz. Nem kertelek: mi a franc van? Miért viselkedik így?

2014. febr. 6. 20:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert bunkó.
2014. febr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amúgy hóvá valósi vagy te és a fiú .Lehet ő is szerelmes csak ő így fejezi ki mert fúra érzés neki :)
2014. febr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!