Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti ha van egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti ha van egy srác akit nemrég óta ismertek akkor elvárjátok h többnyire a fiú keressen titeket? [több lent]

Figyelt kérdés

Jelen helyzetben én kb 5x kerestem a lányt, ő meg 1x és az lehet h azért volt mert nem akart bunkó lenni mert az én 5 felkeresésemből 1x csak másnap olvasta el h írtam (nemtudom mit csinált h zöld volt fb-n de csak másnap olvassa) és akkor már nem válaszolt a "szia. mizu" jellegű kérdésemre, 1x meg 3 nap késéssel olvasta el h ráköszöntem (és vártam a visszajelzést) és akkor végre utána ő rámírt egy "szia. :) mizu"-t. De ez már kicsit olyan bunkóság elleni ráírásnak tűnik nekem. Nem pedig valós érdeklődésnek.


Mit gondoltok mi a valóság?


Mielőtt még jönnétek ezzel a fészbukk ismerkedés ellenes szöveggel, én se vagyok oda érte de ő BP másik felén lakik, nem futunk össze véletlen minden nap. Amúgy meg nem csak fb-n kerestem, és volt egy (meglehetősen szar) buli is mori2-ben ahova mentünk, de úgy h hozta a bnőjét én meg 2havert+egyiknek a bnőjét. Szóval, bár csoportosan de találokoztunk is.


(22 az illető)

Várom a konstruktív véleményeket az egésszel kapcsolatban, köszi :)


2013. febr. 25. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem érdekled a csajt. bocsi, de tényleg ez van
2013. febr. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

lehet hogy nem volt beszélgetős kedvében

amúgy ha tudom hogy a srác akar tőlem valami elvárom hogy ő keressen,ha tényleg ismerkedni akar akkor tegyen is érte valamit

2013. febr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

körülbelül két hete elkezdtem beszélgetni az egyetemen egy sráccal...

a dolog pikantériája, hogy ez a srác gimnázium utolsó két évében évfolyamtársam volt...

Rendesnek tűnő gyerek, (bár szerintem mindenki az) nem beszéltünk soha egy árva szót se mind addig a napig amíg le nem ült mellém én ránéztem és egy helo szia váltást meg nem ejtettünk...

Egy komor pofa az arcára nem ülne egy csöppnyi érzelem sem... Nem egy helyes srác ( és semmit nem látok benne én sem ) és nyilván nem sok szerencséje lehet lányok terén, ő mégis bátorkodott és rám irkált volt, hogy beszéltünk én szimpatikus lettem neki ő is az volt, de egyszer csak kinyögte már pedig ő elhívna engem valahova. Megsajnáltam és ki is tértem a válasz adás alól igazából fogalmam sem volt, hogy utasítsam el! Közölte, hogy még azért reméli beszélünk. Folyamatosan bombázott mindennel. Egyszerűen fellépni nem tudtam nyugodtan, hogy megnézzem az üzeneteimet, vagy esetleg kirakjak egy képet, mert már ő írt, hogy miért nem írok neki.


Azt a kis beszélgetési kedvemet is elvette tőlem. Igen bevallom kerülöm, mert le se bírnám magamról vakarni.


Sajnálom, hogy ez ilyen hosszú lett, de ezzel szerettem volna nyomatékosan elmagyarázni, hogy nem kell a másik nyakára rámászni. Éppen ez frusztráló is lehet a másiknak, ha mindig irkálsz neki és azt nézed mikor ír vissza. Nem kell bekattani. A lányok azért manapság már vannak annyira bátrak, hogy írjanak. Amikor pedig majd ír akkor lehet startolni. Tudom furán hangzik, hiszen pont, hogy nyomulni kéne, de ez a facebookon írogatás ez nem jó. El kell hívni valahova és ha benne van akkor félig meddig nyert ügyed van. Ha meg kitér a válaszod elől, mint ahogy én ( és már bánom hogy nem kezeltem őszintén) akkor fölösleges egy percnél tovább is kínlódni...

2013. febr. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.


Kiegészíteném a mondanivalómat annyival h amikor először találkoztunk (kicsit bonyi. röviden: utcán kérdezte haveromtól h merre a nemtudommi majd 2en bejöttek utánam a mekibe, mert haver tudta h ott vok) akkor kiderült h szereti az extrém sportokat, és kilyukadtunk oda h eljönne velem és haverommal falatmászni, merthogy én régebb óta szoktam olyat csinálni (meg 2x jött velem haver is már). Aztán az előtt a mori2-zés előtt (bemelegítésnél) mondta megint h jönne mászni, de 2x már lemondta azt is.

2013. febr. 25. 23:41
 5/12 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy haver jobban bejön neki mint Te? :S
2013. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sose várj konkrétumot lánytól, nőtől, csajtól, ki hogy nevezi. És a regélő hozzászólás alá is támasztja ezt. Ő is inkább kitért és került, mint sem konkrétan "megbántsa" a delikvenst. És ez nem csak akkor van így, ha nem jössz be nekik, hanem bármi egyéb oknál is, ami gátló tényező és nemleges választ szül. Szóval azt is nehéz kiszedni belőlük olykor, hogy van valakijük. A helyzetedet amúgy, láthatod akár mennyire eltérőnek a többi hasonló ember helyzetétől, el kell keserítselek, mivel egy kaptafa az egész. Csak neked tűnik másnak és ez mindenkivel, minden esetben így történik.

Persze torzíthatod a valóságot, hogy azért olvasta csak másnap, mert a fb gyakran jelez zölddel embereket, amikor ott sincsenek.(Pl. ha a telefonon nem zárta be az alkalmazást...) Illetve személyesen úgy érzed, mintha és biztos félénk... Ez mind szép és jó, de hülyeség. Az emberek ha éreznek valamit a másik iránt akkor taktikáznak, taktikáznak, na de nem kockáztatnak.

Le kell sz*rni míg még nem késő és nem bírod már kiverni a fejedből, ami azért alakul úgy, mert az elérhetetlen avagy tiltott gyümölcs mindig a legédesebb és a leghívogatóbb. És ez is mindenkivel így van.

2013. febr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

mi sem várunk tőletek különösebben mást :)

ugyan úgy semmi őszinteség nincs bennetek mint bármelyik nőben :) így mi sem várunk fiútól férfitól bármit is...

tény és való nem mondtam meg neki őszintén, hogy nem érdeklem...azt viszont közöltem vele, hogy baráti beszélgetésekben vagy összeülésben simán benne vagyok, de egy randiban nem igen több okból sem...

nem kell királyt csinálni magatokból, mert ti vagytok az taktika és a több vasat tartok a tűzben királyai ...


Ez mindkét nemre igaz, ha valaki akar tőled valamit akkor majd keresni fog. Nem fog várni senki semmire, nő nem vár férfira, valami úton módon felkelti magára a figyelmet. Ha csak nem azzal, hogy a puszta tekintetével elárulja mit érez a másik iránt...

2013. febr. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én korábban ráírtam srácokra. Az lett belőle, hogy lekoptattak... Szóval azóta nem írok rá senkire a kezdeti stádiumban, ha keres, akkor oké, válaszolok szívesen, de ha nem, akkor az egyértelmű jelzés számomra, hogy nem érdeklem különösebben.


Szóval szerintem általánosságban neked kell kezdeményezni, bár itt a lányt több mint valószínű, hogy nem érdekled különösebben.


21L

2013. febr. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is az a megérzésem mint nektek, csak azt nem értem miért kell annyi felelőtlen kijelentést tenni... h jön mászni, meg mondtam h már tervben a wakeboard kipróbálás is nálam és h azt "adja velem majd". Meg ilyesmik. Nem is én hívtam ezekre hanem ő mondta h jönne. Meg telószámát se én kértem hanem magától mondta és kérdezte az enyém amikor mászás volt a téma. fb-s profilképemre meg azt mondta h egész szexi :D Sztem még 1x utoljára bepróbálom aztán csókolom.. :/
2013. febr. 26. 06:26
 10/12 anonim ***** válasza:
kíváncsian várjuk mi lesz a vége :)
2013. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!