Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti ha van egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti ha van egy srác akit nemrég óta ismertek akkor elvárjátok h többnyire a fiú keressen titeket? [több lent]

Figyelt kérdés

Jelen helyzetben én kb 5x kerestem a lányt, ő meg 1x és az lehet h azért volt mert nem akart bunkó lenni mert az én 5 felkeresésemből 1x csak másnap olvasta el h írtam (nemtudom mit csinált h zöld volt fb-n de csak másnap olvassa) és akkor már nem válaszolt a "szia. mizu" jellegű kérdésemre, 1x meg 3 nap késéssel olvasta el h ráköszöntem (és vártam a visszajelzést) és akkor végre utána ő rámírt egy "szia. :) mizu"-t. De ez már kicsit olyan bunkóság elleni ráírásnak tűnik nekem. Nem pedig valós érdeklődésnek.


Mit gondoltok mi a valóság?


Mielőtt még jönnétek ezzel a fészbukk ismerkedés ellenes szöveggel, én se vagyok oda érte de ő BP másik felén lakik, nem futunk össze véletlen minden nap. Amúgy meg nem csak fb-n kerestem, és volt egy (meglehetősen szar) buli is mori2-ben ahova mentünk, de úgy h hozta a bnőjét én meg 2havert+egyiknek a bnőjét. Szóval, bár csoportosan de találokoztunk is.


(22 az illető)

Várom a konstruktív véleményeket az egésszel kapcsolatban, köszi :)


2013. febr. 25. 23:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
hát egyenlőre nem lettem okosabb. rám írt megint h szia mizu még mielőtt én kerestem volna fel. örültem h írt de közbe meg alig mondott vmit aztán mondta h megy kajálni utána meg már nem szólt semmit.. bár lehet erőltettem neki kicsit a mászós dolgot és meggondolta magát vagy és ezért. de kétlem h félne attól egy olyan csaj aki már repülőből is ugrott ki
2013. márc. 2. 16:13
 12/12 A kérdező kommentje:
pár órával később ráírtam megint. gondoltam h ha ő is hajlandó akkor megpróbálok vele egy jót dumálni mint megismerés utáni nap, és ha már "belejöttünk" akkor rácsörgök és randira hívom. hát sikerült jót beszélni, nem tűnt el olyan hamar és amikor már kb nyúltam a telómért írt egy olyat h "ma otthon vagy?". mondom igen, miért? mosolygósszmájli....2 perc hatásszünet aztán aztmondja "csak kérdeztem :)". hogy lehet ilyet Csak kérdezni? :D aztán utána már ritkásabban beszélt majd kb 20perc múlva mondta h most mennie kell. legközelebb gyorsabban lényegre térek asszem
2013. márc. 2. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!