Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan álljak bosszút Facebook...

Borzos Kutya kérdése:

Hogyan álljak bosszút Facebookon egy lányon ha nem ír vissza? Poszttal stb?

Figyelt kérdés
2014. febr. 6. 19:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Az értelmi szintemmel szerintem semmi probléma csak nagyon ki vagyok emiatt. De valószínűleg neked több van, ha mást elítélsz e miatt.
2014. febr. 6. 19:40
 12/20 anonim ***** válasza:
Én egyszer úgy jártam, hogy már a 2. randi is meg volt beszélve, amikor előtte a csaj lemondta. Számon kértem tőle, hogy mi ez, aztán hablatyolt valamit, de később kiderült, hogy neki valójában más srác jött be. Nem tudom, neked miért nem válaszolt a csaj, lehet, hogy megbetegedett, nem jutott gép elé, nem érdekled stb., ne ítélj elhamarkodottan. Ha később se válaszol, akkor keress mást. Tudom, hogy rosszul esik, de sajnos nagyon sok olyan ember van, aki sz*rik mások érzéseire. Ha úgy látod, hogy reménytelen az ügy, lépj tovább, és próbálj mással boldog lenni.
2014. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 199303 ***** válasza:
kerdezo ne akarj bosszut allni. ha nem akar ugysem beszel veled, ha tobb ideje vissza se ir else olvassa akkor nem is akar veled beszelni hadjad beken :-) ha akar valamit ir.. gondolom hogy rossz mert ezek szerint te nagyon szeretnel vele beszelni, en aterzem velem egy fiu csinalja ugyan ezt az is hazudik nekem osszevissza. nem kell az ilyenekkel torodni :-)
2014. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Te aztán kemény gyerek vagy! Nem ír vissza? Nosza álljunk bosszút! Tegyünk ki valami jó kis csípős posztot, attól majd biztos magzatpózba tekeredve fog bőgni a földön vagy csúszva-mászva fog eléd botorkálni csak, hogy megbocsáss.


Szánalmas.

2014. febr. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
:D:D:D Szeretem a gyiken ezeket a kérdéseket, mindig jobb kedvem lesz, főleg az ilyen esős napokon.
2014. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

szerintem te valami kis szűz p*cs vagy :DD


nem lesz tali,lépj tovább,keress mást


ENNYI


te is legyél öngyilkos mert nem ír vissza (egy ismerős az lett ilyen miatt)


betegek vagytok

2014. febr. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

199303 ért engem!! Erre akartam kilyukadni valójában. A kérdésem is ebbe az irányba volt célzott. Nem akartam erről regényt írni....

Ha valaki szerint szánalmas, vagy csicska lennék, szivesen adoma facebook profilomat linkbe és ezután ítélj.

2014. febr. 6. 21:09
 18/20 199303 ***** válasza:
:-) na reméltem hogy kevésböl is jól értem hogy mire akarsz kilyukadni. avval a lannyal meg tenyleg ne foglalkozz. es az itteniekkel se vitatkozz hogy nem ertik a dolgot ugyis fent lessznek akadva a bosszuallas dolgon :-D
2014. febr. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Na és én vagyok a retartáld! :D

Köszi 199303 :)

2014. febr. 6. 21:27
 20/20 199303 ***** válasza:
mindig a retardaltak hiszik a masikat retardaltnak :-D nincs mit :-)
2014. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!