Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a kis...

Miért van az, hogy a kis felesleggel (+5, max 10kg) rendelkező lányokat lekövérezik? Miért ítélik el őket?

Figyelt kérdés

Hangsúlyozom, én elfogadom magam. Vagyis igyekszem. Mégis érdekel, hogy az egészségügyileg gyakran normál kategóriába esőket sokszor miért marják meg ennyire?

Ennyire sovány orientált a fiúk többsége?

(Semmi bajom a soványakkal, mielőtt vki kezdené).


2014. febr. 2. 16:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Qrzy

Nincs olyan hogy "emberi hús". Van izom,háj,kötőszövet.

2014. febr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Mihez képest plusz 5/10kg?

Mert azt írod, hogy egészségügyilag normál kategóriába tartoznak.

Amíg ez így van, nem kell fogyni, viszont ha már a BMI index alapján is túlsúlyos az ember, akkor érdemes fogyni, nem esztétikai célból, hanem azért, hogy elkerüld a túlsúllyal járó igen kellemetlen betegségeket.

2014. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Moszuke ***** válasza:

a média, a társadalom, a szülők és végül önmagunk is felelősek vagyunk ezért.

a kövérség kategóriát már ráhúzzák arra is akin van 1kiló bőr. ha csont vagy bőr nélkül akkor talán beleférsz az ideálba.

ezzel nincs semmi baj, nem kötelező követni a csordát. legyél természetesen nőies és kifogod azt a pasid aki remegő szemmel fog rád nézni

2014. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen, izomra gondoltam, nem tudom miért írtam húst. :)
2014. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
Egyébként meg nem háj hanem zsír. ;)
2014. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Mert nem olyan nagy ügy figyelni a testsúlyodra, csak nem kéne minden nap gyorskaját enni, időnként mozogni kell és egy egészséges szervezet már nem vehet fel magára 10kg plusz súlyt...

Azok, akik a lustaságuk/nemtörődömségük miatt ducik vagy kövérek én elítélem őket.

2014. febr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

#16: hogy jössz ahhoz, hogy E/2-ben szólíts meg a felsorolt hanyag viselkedéssel?

Egészségesen táplálkozok. Jógázok, heti 2x úszok, de csak kímélettel, mert szívbeteg vagyok. Kicsit fontold meg, mivel hadonászol, vagy legalább fogalmazd át.

2014. febr. 2. 17:41
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha jó vagy így magadnak,minek teszed fel ide a kérdést?

Egyébként +10 kg egy nőn már igenis csúnyán tud kinézni.

Sokan amúgy leírják,hogy egészségesen kajálnak,mert azt hiszik attól,h megesznek napi 2 almát,már minden f**sza.Ha te egészségesen táplálkozol,k**vára nem lehet 10 kilo felesleged, viszonylag alacsony ch,optimális fehérje és alacsony zsír,minőségi kaják, ha ez megvan,talán mondhatod h egészségesen étkezel.

Valaki írta a BMI-t,az egy f**szság,testzsír%-ra meg a tükörre kell adni,és ennyi.

2014. febr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem neked szólt az E/2. személy, de mindegy. Az viszont nem véletlen, hogy magadra vetted és megsértődtél rá.
2014. febr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!