Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy megtudtátok hogy tetszetek valakinek, és. (többi lent)?

Figyelt kérdés
...és nem reagáltatok rögtön hanem úgymond gondolkodási időt kértetek? és mi volt az oka (jó vagy rossz)? Vagy ha nem volt ilyen, milyen esetben tennétek ezt? Ill. mennyi az az idő ilyenkor ami normális?
2014. febr. 2. 00:14
 1/5 Marc Bolan ***** válasza:
Senkit se fárasztanék ilyen marhasággal... Igen vagy nem. Ennyi.
2014. febr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha gondolkozol rajta,akkor egyértelműen nem tetszik neked az illető.Max ilyen "egye fene,próbáljuk meg" alapon jönnél vele össze,vagy mondanád neki azt,hogy neked is tetszik..
2014. febr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindig rákényerülök, mert valahogy nekem mindig úgy jön össze hogy 2-3 cajjal jövök össze majdnem egyszerre, és olyankor nem lehet rögtön választani
2014. febr. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, illetve részben igen de nem én gondolkodom...csak úgy érdekelt, más hogy van ezzel.
2014. febr. 2. 00:36
 5/5 anonim ***** válasza:

igen itt is van is ilyen helyzet. a csaj habozik.

ha kíváncsi vagy részletekre, írj privit...

2014. febr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!