Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek hogy ne legyek...

Mit tegyek hogy ne legyek ijesztő?

Figyelt kérdés
Nem csúnya vagyok vagy ilyesmi, mondták már néhányan hogy jóképű, helyes srác vagyok, csak már többen is megjegyezték hogy úgy nézek ki mint egy bérgyilkos... És csak 15 vagyok :D Az emberek tényleg megijednek a tekintetemtől, és ez már nagyon zavaró, hogy még egy kisgyerek is inkább elfordul, és az édesanyjához húzódik...
2014. febr. 1. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Torold le a vert a szadrol es ne morogj :) Majd megszoknak :)
2014. febr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Én szeretem az ilyen srácokat :"D

17/L

2014. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
nekem lányként mondják hogy gyilkos a tekintetem ^^
2014. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
pedig lanyoknal a tutajos tekintet a nyero :) a fa szallito :D
2014. febr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Nekem bejönnének a bárgyilkos-kinézetű pasik, kár hogy ilyen fiatal vagy... :)
2014. febr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sándorjános ***** válasza:
Ne nézz mereven egy egy pozícióra. Ne ne vágj teljesen érzelemmentes, rideg, vagy nyomasztó tekintetet. Egy időben nagyon sokat gyakoroltam, mára bárkire a frászt tudom hozni ezzel az arcommal, pedig nem morgok, nem csordogál vér a számból és nincs kitépkedve a hajam se :D Igazából leginkább a pszichopaták nézése ilyen, próbáld meg éreztetni másokkal, ha jól érzed magad, persze nem kell mosolyogni, mert az önmagába röhögő, vagy a semmin mosolygó emberek is baromi ijjesztőek tudnak lenni, de ha jó dolgokra gondolsz, vagy jó dolgokat érzel pl. jó zenét hallgatsz és felvillanyoz az ereje, hatása, akkor a vérerek kitágulnak az arcodon és kiszínesedsz, megtelsz élettel. Próbálj esetleg a barátaidra, barátnődre, vagy barátnő jelöltre gondolni, valamint a velük átélt pillanatokat idézgesd fel, vagy nosztalgiázz, ezek a módszerek segítenek pozitívabb képpel tekinteni a jelenre, amit mások is garantáltan megéreznek :)
2014. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt látnom kell! Küld el egy ilyen ijesztő képedet.

20/L

2014. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!