Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ilyenkor mit kéne tennem?

Ilyenkor mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már lassan 2 hete beszélgetek fb-n és már személyesen is találkoztunk párszor.

Elég nehéz gyerekkora volt ezért néha furán viselkedik.

Sokszor előfordul, hogy mikor fb-n beszélgetünk elkezd 1 szavas válaszokat adni, flegmán, teljesen hidegen hagyja amit kérdezek. Ilyenkor mégis hogy kéne reagálnom? Mit kéne írjak, vagy ne is írjak? Nem akarom megbántani mert nagyon kedvelem, de nem tudom mit kéne tennem... :/


2014. febr. 1. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi volnék.
2014. febr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ha látom h a másik látványosan nem akar beszélni, felteszek néhány kérdést, ha ezekre is csak egy szavas válaszokat ad, akk hagyom a francba.

ha mindig (vagy majdnem mindig) ezt csinálja, akk meg nem is írok neki többet

2014. febr. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez nem ilyen egyszerű, mert nagyon jókat szoktunk beszélni, csak néha csinálja, és ilyenkor nem tudom mit kéne tennem...
2014. febr. 1. 21:15
 4/6 laci911 ***** válasza:
Ilyenkor pont egy személyregondol és te nem az vagy ...ha ki mutatod az érzéseidet akkor össze jöhet amúgy virtuálisan főlösleges ismerkedni mert nem valós ...Nállam is volt ilyen csak akkor a lány jobban érdeklödött mert volt érzelem . Tehát érzelmeket kell produkálnod és akkor lehet esély .
2014. febr. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor felejtsd el a lányt legalább másnapig. Ne írj neki semmit, ne is köszönj el tőle, ne válaszolj neki.


Másnap kezdődhet a beszélgetés előlről. Ha flegmáskodik, megint hagyd. Egy idő után megkérdezi miért csinálod ezt, és akkor elmondhatod mi a bajod, vagy 1-2 hét "játszadozás" után megkérdezheted mi a baja.


Ez a módszer nekem már többször is bejött. Még ha nem is tetszel neki, akkor is azon fog kattogni, miért nem válaszolsz.

2014. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi.

Ezt ki fogom probalni, nem hangzik hulyesegnek. ;)

2014. febr. 3. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!