Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jöhetnék össze vele?

Hogyan jöhetnék össze vele?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy lány, de nemigazán tudom hogy hogyan közeledjek hozzá. A lány okos, kedves, kicsit visszahúzódóbb típus. Általános értelemben nem igazán szép, de azért nem csúnya. Már több éve ismerjük egymást. 

Sajnos nekem még nem volt barátnőm, így nem is tudom hogy hogyan közeledjek hozzá, illetve mindig is egy nehezen ismerkedő ember voltam, és nemigazán tartom magamat egy egyjó beszélgetőpartnernek. Ráadásul bizonyos helyzetekben eléggé önbizalomhiányos vagyok. 

Én 16/F 

Ő 17/L



2014. jan. 29. 16:33
 1/3 anonim válasza:
49%
Csapj a seggére evezőlapáttal! :D
2014. jan. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mutasd meg neki, hogy tetszik neked, csak szavak nélkül. Például a szokásosnál több másodpercig nézz a szemébe, mosolyogj rá, valahányszor elkapod a tekintetét. Azután majd komolyabb lépéseket is tehetsz. Sok sikert! :D
2014. jan. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyon tetszik 1 lány de én olyan félős vok h csak bámulom
2014. febr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!