Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan jöhetnék így össze vele?

Hogyan jöhetnék így össze vele?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki nagyon tetszik és már régóta nézegetek facebookon.(Lassan már 1 éve)Sajnos még nem volt lehetőségem találkozni vele.Van egy közös ismerősünk, akit már többször megkértem, hogy mutasson be neki.De sajnos ő nem hajlandó ezt megtenni.Mégis hogyan tudnék így közeledni hozzá? Csak úgy nem szeretnék ráírni facebookon így teljesen ismeretlenül,mert nem biztos hogy jó néven venné.Egyébként én 21 éves vagyok,a lány 19 éves és a lovaglás a hobbija.Köszönöm a válaszokat
2013. aug. 4. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
menj el oda ahol lovagol
2013. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer fuss vele össze,várd meg a sulija előtt pl.
2013. aug. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
Kérdezd meg tőle, hogy szeret-e az ágyba is lovagolni:D
2013. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

valahogy kezdeménnyezz vele beszélgetést,de úgy hogy ha nem sülne el jól a dolog akkor is legyen mire fogni:D


Én ezt egyszer úgy csinálltam h ráírtam a csajra,h "akkor fél4e ottvagyok értetek,időben készüljetek el"-erre a csaj visszaírt három kérdőjelet,erre jöttem én h jaj neharagudj bocsánat egy soral lejjebb kattintottam és figyeelmetlenségből írtam csak rád, DE ha már így történt(minő véletlen:)) ) mizu veled amúgy? Vagy valami ilyesmi.

Ha bejössz neki picit is, akkor innen má nem fog koppintani.


Szóval provokállj beszélgetést annak a látszatnak a keltésével,hogy a életlen generállta az egészet.Az enyém nyilvánvalóan gatyi, de ha kreatív vagy művészi szintre lehet emelni:D (megkérdezed h honnan ismeri a közös ismerősötöket,mióta,milyen a viszonyuk,egysze elmehetnétek valahová többen egy társasággal) stb.

2013. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem is beszéltél vele, sőt élőben se találkoztatok csak a képeit nézegeted? Oké ha úgy mennél külsőre, hogy láttad volna előtte valójában, de igy tök gáz lesz ha kiderül, hogy más mint akinek hitted.
2013. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!