Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Helyes lány a vasútállomáson?

Helyes lány a vasútállomáson?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Százhalombattáról járok be Budapestre hetente háromszor, K/SZ/CS napokon a 13:26-os vonattal, iskola miatt. Egy ideje pedig észrevettem egy nagyon helyes kis szőkés leányzót az állomáson, lila szövetkabátban. Ugyan azzal a vonattal jár, mint én. Múltkor ugyan azon a metrón utaztunk (M2) és többször is őt néztem és szerintem feltűnt neki. Egyszer meg szembe jött a vonaton és mosolygott rám. Ma is mentem felé a peronon mikor befutott a vonat és mosolygott rám, amolyan huncut mosollyal, de visszafogottan, picit lehajtott fejjel. Szerintetek jelenthet valamit? Az a helyzet, hogy nincs túl sok önbizalmam, fogalmam sincs, hogy miért mosolygott, mert amennyire én tudom, akár rajtam is mosolyoghatott, ami nem egyenlő azzal, ha nekem mosolyog ugye... :S Vélemény?


Amúgy meg többször is megesett már, hogy jött szembe velem lány az utcán és hasonlóképp mosolygott, de pont ezért nagyon el vagyok bizonytalanodva. Nem kifejezetten a mai divat szerint öltözök, nem is feltűnően, de nem vagyok az a fajta, akit minden sarkon látsz. (magas nyakú bőrkabátot hordok, mármint a gallérja össze van gombolva és felhajtva a nyakamra, mert így praktikus és mást még nem láttam, aki így hordja és gondoltam rá, hogy egyeseknek ez lehet furcsa)


Amúgy 22/F vagyok.



2014. jan. 28. 22:27
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem menj oda hozzá és beszélgessetek!Semmit sem veszíthetsz...
2014. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
De cuki vagy! Menj majd oda hozzá... ;)
2014. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De aranyos, amit írtál.*-* Szerintem menj oda hozzá és szólítsd meg! Nem veszíthetsz vele semmit. :) A lány is nagyin édesnek tűnik a leírtak alapján, szerintem légy bátor és ki tudja, mi lesz belőle! Remélem, összejön, ez alapján aranyos párocska lenne belőletek. :)
2014. jan. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért mosolygott, mert flörtölni akart, vagy csak egyszerűen felismert mint ismerős arcot és illedelmes. Ha legközelebb szembejön, csak simán köszönj neki, mondjuk egy sziával. Erre alighanem vissza fog köszönni. Ha olyan a helyzet, akkor még kezdeményezhetsz is, mondjuk "Szintén suliba? Mit tanulsz?" Nem baj, ha kicsit félénk vagy, neki is az lesz, sőt lehet, hogy onnantól ő jobban be tudja majd indítani, csak a kezdeményezést kell a férfinek megtennie. És ha az első alkalom ténlyeg kicsit félszegre sikerül, akkor ott a következő, és te is egyre lazább leszel. Hajrá! :)
2014. jan. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen
2014. jan. 29. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Meglátjuk mi lesz, HA lesz.
2014. jan. 29. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!