Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ti mit néztek egy fiún?

Lányok ti mit néztek egy fiún?

Figyelt kérdés
Azt is irjátok oda hogy abbol mi jó, mert monyuk szem, cipő, áltaalába mindenkinek van...
2014. jan. 27. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
helyesírás...
2014. jan. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szemből jó ha 2 van. cipőből se árt ha van rajta!
2014. jan. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a kisugárzását. lehet egy srác helyes, ha sugárzik belőle a "negatív energia" nálam nem jó pont.
2014. jan. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a szemeit és a kisugárzását, hogy fel tud e ébreszteni bennem valamit, ha nem tud, akkor meg mindegy hogy néz ki xD
2014. jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ami kiemelkedő benne/rajta.

Volt olyan srác aki abszolút nem jött be, de a szeme olyan szép csillogós volt, hogy aj.... nagyon beleestem. Pedig a rasztás srácok nem jöttek be.


Aztán volt egy srác, aki mindig annyira kedves és udvarias volt velem, hogy zavarban voltam, mindig úgy éreztem ,hogy nem érdemlek én ekkora figyelmet, kedvességet. És hát ő is nagyon tetszett, pedig átlagos volt külsőre.


Szóval mindig azt nézem amiben jó, más, kiemelkedő, furcsa, mint a többi.

2014. jan. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Először is, szemek, vállak testalkat, ha szóba elegyedünk akkor személyiség jegyek. Pl. hogy nem egy hisztis kis cicafijjjú :)
2014. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az összhatás számít. Lehet akármilyen szép szeme vagy szája vagy bármije, ha nem szimpatikus, nem jó a kisugárzása.

Ez szerintem elég megmagyarázhatatlan nálam, nincsenek olyan paraméterek, hogy ezért vagy azért tetszik.

De azt pl. szeretem ha jó feneke van egy fiúnak és ha kedvesen néz rám :)

2014. jan. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Költőnő? ***** válasza:
h milyen kisugárzása van. Ha pozitív, ezen-azon (pl szem) megakad a szemem. Fontos h sokat nevessen és ne legyen közönséges.
2014. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ápoltság
2014. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit néznék meg egy lányon? A kabátját, a farmerjét… vagy nem "rajta", hanem mi fogna meg benne?


Meg hogg mijjen a hejesirassa.

2014. jan. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!