Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti, hogy néztek meg...

Lányok! Ti, hogy néztek meg egy pasit?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre, hogy úgy csináljátok mintha véletlenül kerülne a látó körötökbe, pl. Fordultok, és rá pillantotok közben, vagy a szemetek sarkából nézitek úgy hogy úgy tesztek közben mintha máshova néznetek. Valamint ti megnézitek a magas fiúkat? Akinek teljesen aranyos a testfelepitse,(75 kg) 188-90 cm magas, és elvileg jóképű? Valamint jól öltözködik nem páwásan és buz**an sem, és elől a haja hátrafelé jobb oldalra van tolva. De fesuvel, nem 1 kg zselével.. Hány évesnek tippelnetek magasság és ezek alapján??
2013. dec. 17. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát pont ahogy leírtad :P de sajna rossz a fantáziám. :/ képet kaphatok? :)
2013. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát..ezt így nehéz megmondani:D A magasságod az tökéletes:)Esetleg egy képet kaphatok?:)
2013. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kép nélkül nehéz...
2013. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én igyekszem feltűnés nélkül megnézni a pasit. Ha másfele néz, elfordul, akkor totál nézem. De amint visszanéz,már kapom is a tekintetem,mert szemezni félős vagyok. Ha mégis összetalálkozik a szemünk,akkor csak egy másodperc az egész.
2013. dec. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én megnézem őket. Nem zavar, ha rám is néz. Ha jól néz ki, vagy furán, egyszerűen bámulom. :D Nem én szoktam zavarbajönni ilyen helyzetekben...
2013. dec. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!