Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha arra vágyom,...

Mit tegyek, ha arra vágyom, hogy smároljak egy 11-12 éves természetes lánnyal, de én már 16 vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen undorodom a mai agyonvakolt, mű, nagypofájú, utálatos korombeli lányoktól, egy ilyen kislány valahogy sokkal kedvesebbnek tűnik és még nincs is agyonkenve mindenféle műcuccal. Valamiért jobban vonzanak, de csak smárolni akarok velük meg ölelgetni, puszilgatni őket. Tudom, hogy nem helyes, de nekem ők tetszenek akkor is. :(

2014. jan. 26. 20:01
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szerintem is undorítóak a mai 16 évesek:D vagyis a legtöbb. azért egy 11-2 évessel nem kéne kezdened de van egy csomó normális 14-5 éves is:)

14/L

2014. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Itt a környékemen, amelyik lány rendes az már mind foglalt és amúgy is nagyon ritka a rendes 14-16 éves lány, szóval ne csodálkozzatok, ha kiábrándultam a ebből a mai korosztályból.
2014. febr. 16. 14:46
 13/15 anonim ***** válasza:

,,csak ölelgetni, puszilgatni őket"

Menj el minnél hamarabb egy Pszichológushoz, később az ilyen emberekből lesznek a pedofilok...

2014. febr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

szerintem ez aranyos:)a mai 15-16 éves lányok komolyan agyon vannak vakolva szóval megértelek:D

12\l

2014. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor keress egy nem rendeset, és ha megszeret téged, akkor hajlandó lesz nem bevakolni magát amikor találkozol vele, illetve jót is teszel neki azzal, ha megszeretgeted, mert a legtöbb tini csajon azért van több vakolat mint ruha, mert azt hiszi ettől felnőttebb és szebb lesz. Pedig nem, de ehhez kell egy pasi melléjük, aki erre rádöbbenti őket, akire felnéznek, aki foglalkozik velük és aki naponta többször is tudatosítja bennük azt, hogy szépek és kívánatosak.
2015. máj. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!