Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha egyre jobban...

Mit tegyek, ha egyre jobban látom és tapasztalom, hogy kölcsönös vonzalom van a 11-12 év körüli lányok és köztem? 16f

Figyelt kérdés
Sajnos úgy érzem pedofil vagyok, de igazából nem tudnék hozzájuk nyúlni, csak egyre nehezebb nem észrevenni, milyen aranyosak és sajnos ők is sokszor látom, hogy néznek, de én félek kezdeményezni, haveork meg csak röhögnek, hogy nekem tényleg bejönnek azok a cuki lányok. Sajnos nekem jobban bejön egy természetes tini lány, mint egy agyonvakolt, kitömött mellű kb. 25-nek kinéző korombeli tini lány. Hiányzik a mai lányokból a természtes, kislányos, bájos, kedves megjelenés. EGy 11-13 év körüli lányban még van esély olyat látni, aki természetes és kedvesnek is tűnik, persze lehet tévedek, de szerintem azért is vonzódom hozzájuk. Ha találnék mondjuk egy 16 éves kislányos, kedves lányt, szerintem ő is bejönne nekem. Igazából volt is már ilyen, de kiderült, hogy 19 éves volt a lány, pedig jó, ha 13-14-nek kinézett.
2014. jan. 25. 20:44
 1/7 Lávalámpa. ***** válasza:
16 évesen még nem vagy pedofil, viszont ha ez x év múlva is így marad, keress fel inkább egy pszichológust.
2014. jan. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Pedofil akkor vagy, ha a serdülőkor előtti lányokhoz vonzódsz, akiknek még nem fejlődtek ki a nőies vonásaik. Ha így van, akkor ajánlom, hogy menj pszichológushoz. Egyébként lehet, csak a természetességet szereted, mint én. És igaz, hogy a mai nők/lányok között nehéz természetest találni. De azért a 11-13 éves kislányokat nagyon jó lesz, ha sürgősen elfelejted, mert nem lesz jó vége!
2014. jan. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kellenek a nagy mellek, meg a kerek fenék? Ezt döntsd el. A pedofilnak nem kellenek ezek. Aki meg normális, az a nőies dolgokra bukik, mindegy, hogy 14 vagy 18 a csaj, ha nőies és arra áll fel a fütykösöd, akkor nem vagy pedo.
2014. jan. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vonz a kerek fenék és mell, de nekem a kicsi formás, feszses cici jobban bejön, mint a nagy csöcs igazából.
2014. jan. 25. 20:57
 5/7 anna0905 ***** válasza:
0%
Ennyi vagyok és lány. Tuti hogy ÚGY néznek rád azok a lányok és nyugotan kezdeményezz. Csak menny oda hozzájuk és kezdj el velük beszélgetni. Írj privit ha gondolod és segítek még ha kell:)
2014. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
77%
Szerintem teljes mértékben megnyugodhadsz, te csak a természetességre buksz és a 16 éves lányok manapság nem a legtermészetesebbek. Majd ha 1-2 évvel idősebb leszel neked is az érettebb lányok fognak tetszeni. Ja és ami a haverjaidat illeti szerintem (persze nem feltétlenül mindnek) nekik is bejönnek a fiatalabb lányok, csak szégyenlik elmondani.:) Tehát nyugi, ez majd változni fog, és ha évek múlva sem változik akkor irány a dilidoki!;) 13/l
2014. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
41%
nem vagy pedofil :D ez tök normális szerintem, 18 vagyok és lány, és így mondom, hogy az ennyi idő lányok úgy néznek ki mint a szörnyek. És nem vicces értelemben. Néha úgy rzem, nem is emberrel állok szemben, komolyan. És olyan megnyugtató a léleknek, meg a szemnek is, ha nem egy torz, átszabott valamivel áll szemben. A másik meg, hogy a 11 éves lányok mindig a 15-16 éves fiúkra buknak :D én is így voltam, meg minden bnőm :D de ne közeledj szerintem, mert az értelmi szintetek nagyon más, és ők lehet, hogy élveznék a helyzetet, de te nem hiszem :D haverkodni lehet, de ne hülyítsd őket. és ne aggódj, normális vagy :D
2014. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!