Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kit akarnak a ronda emberek...

Kit akarnak a ronda emberek becsapni?

Figyelt kérdés

Olvastam egy blogbejegyzést arról, hogy mekkora álszent Adele, aki mindig közli, hogy jól érzi magát úgy, ahogy van, nem címlapfotókkal és a külsejével akar kitűnni, önelfogadásra tanítja a rajongóit, miközben tonnányi sminkkel, jó frizurával és alakot takaró, fekete ruhában jelenik meg a nyilvánosság előtt. Remek énekesnő, de képmutató, mert ha annyira nem érdekelné a külseje, akkor nem ugrálná körbe egy magánhadsereg, hogy "feljavítsák".


Ennek kapcsán gondoltam, kiírom magamból, amit már régóta tapasztalok: jönnek az átlagos, csúnya, semmi alkatú, kövér emberek a nagy álszent dumával, hogy nem a külső számít, a lelkéért és az eszéért kell valakit szeretni, hosszú távon csak az tart meg, fogadd el amit kaptál, szép vagy a magad módján stb. Buliban, társkereső oldalakon ugyanezek az emberek a velük egy szinten lévőkre magasról tesznek, szinte mindegyikük az általánosan szépnek tartott férfiak és nők felé kacsingat, próbál ismerkedni. Kérdem én, ha ők annyira r*hadtul elfogadták magukat és elsősorban a belső értékeket nézik, akkor miért viselkednek a leírt módon, különféle kis praktikákat bevetve, hogy a csinos személyek leálljanak velük: sajnáltatják magukat, fordított logika mentén úgy próbálnak befűzni valakit, hogy közlik, áh nekem nincs esélyem nálad de...


Közben önigazolásként ócsárolják a nekik egyébként tetsző személyeket, hogy túl vékony vagy, minek edzel ennyit, azt hiszed, jól állnak ezek a cuccok, senkit sem érdekelsz, egymást pedig felmagasztalják. Megideologizálják, hogy akiknek ők nem kellenek, azok felszínes, hülye sz*rok, a másik véleménye nem számít, csak egy szépségfogalom van, az övüké.


Én nagyon sokat edzem, szeretek kondizni és ez látszik is, szóval milyen alapon szól be a két dagadt lakótársam, akik mást sem csinálnak, mint a gép előtt döglenek és nassolnak, hogy megint miért voltál a teremben, tanulhattál volna, nincs életed. Bocs, de tudom úgy szervezni az időmet, hogy a munkára és a barátaimra is jusson elég. Persze közben irigykednek a magánéleti sikereimre, a páromra.


Őszintén, miért nem ismerkedik mindenki a maga kategóriájában, vagy ha ez nem felel meg, akkor tesz érte, hogy változzon?


22/F



2014. jan. 9. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én tisztában vagyok azzal, hogy ronda vagyok és ezért sose lesz senkim, nem álmodozok. Arra próbálok koncentrálni, hogy ezt elfogadjam, és megbékéljek. (Adele zenéje minősíthetetlen)
2014. jan. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhitetik magukkal, hogy nem tehetnek az állapotukról, akkor máris nem érzik magukat hibásnak, holott a magukat rondának, vagy annak nevezett emberek állítom 95 százaléka, ha nekiesne, akkor klasszisokkal jobban nézhetne ki, csak ugye ennek az alapja az akarat és az elszántság, ami nekik nincs.
2014. jan. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
miért zavar ez téged? de komolyan. nem kell az ilyen emberekkel foglalkozni. nem mintha én nem lennék ugyanezen a véleményen. ha egy magával törődő, sokat edző férfi felvesz egy izompólót, mindenki izél, hogy mit keménykedik itt, de ha egy 100 kilós malacka (aki kikéri magának hogy hölgyemény) vesz fel haspólót és valaki megmeri szólni, azt egyből oltogatják. ez a társadalom. de lerágott csont, szerintem mindenki tudna mesélni. de nem lesz jobb tőle, ha idegesíted magad rajta. figyelmen kívül kell hagyni a birkákat, hagy sínylődjenek a saját ketrecükben.
2014. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%

"Én nagyon sokat edzem, szeretek kondizni és ez látszik is, szóval milyen alapon szól be a két dagadt lakótársam, akik mást sem csinálnak, mint a gép előtt döglenek és nassolnak, hogy megint miért voltál a teremben, tanulhattál volna, nincs életed. "


Ezt velük beszéld meg, kisköcsög, ne itt sírjál nekünk. Ha akkora májer vagy, üsd meg az egyiket, utána a másikat, oszt többet nem szólnak be.

2014. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Ami látszik fiam hogy te mivel edzel azt hiszed többet érsz annál akinek erre nincs ideje vagy akarata.Meg ezek a kategóriák hogy ki -kivel ismerkedhet csak!Pont te fogod eldönteni?
2014. jan. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem sírok, csak megjegyeztem, hogy engem is érint, mellesleg szóltam már nekik, hogy a helyükben én nem pofáznék, hanem szépen meghúzódnék. Ütni nem fogok, annál kultúráltabbnak tartom magam.


Nem akarok eldönteni semmit sem, a realitás híve vagyok. Valamit valamiért.

2014. jan. 9. 18:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem Adele nagyon jól néz ki és piszok csinos. Nekem a sovány és a nagyon izmos emberek nem tetszenek.

Persze az sem szép, ha valaki annyira elhízik nőként, hogy se dereka, se csípője, vagy férfiként, hogy csak egy nagy hájhurka az egész ember, de az én szememben a teltebbek szebbek (mielőtt még jönnének a beszólások világéletemben inkább vékonyabb típus voltam, néha szalad fel pár kiló, de az utána szépen le is megy, szóval nem magam felé beszélek).


Ettől még nem szólom le azokat a sovány, vagy kigyúrt embereket, akik így szépnek érzik magukat, és biztosan sokaknak tetszenek is így, hogy ők biztos csak becsapják magukat, hogy is lehetnének szépek, amikor én csúnyának látom őket. Tudom, hogy ízlések és pofonok különböznek és ezt el is fogadom.


Szerintem értelmetlen és felesleges bárkinek is azon pattogni, puffogni, hogy aki edz, miért edz, aki sovány, miért sovány, aki kövér, miért kövér. Ha valaki jól érzi magát úgy, ahogy van, akkor hál'istennek, ha meg nem, akkor a lehetőségeihez képest próbáljon rajta változtatni.

SAJÁT MAGÁN és ne másokon.

2014. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!