Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most akkor szeretnek az...

Most akkor szeretnek az emberek ismerkedni/beszélgetni, vagy nem?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy az "Ismerkedünk? F" kérdéseket kiíró személyeket általában leoltják a válaszokban.

Mégis, amikor ráírok az emberekre egy válasszal kapcsolatban, vagy akár csak a piros üzenet felirat öröméért, visszaírnak. Méghozzá egész kedvesen, nem köcsög módon. Néha utána tök jól el is beszélgetünk.

Ilyen szerencsém volt eddig?


2013. dec. 25. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

azokat oltják le, akik egy semmit nem mondó sokadik ismerkedős kérdést írnak ki

de ha te vkire normálisan ráírsz, akkor az ált normálisan is fog válaszolni :)

2013. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem csak más az interakció körülménye. Amikor engem egy kérdéssel keresnek nagyon készségesen válaszolok.


Amikor személyeskednek vagy rám rontanak, akkor én finoman visszautasítom. Ezért van az oldal, hogy megválaszolatlan kérdésekre keressük meg a válaszokat, vagy egyéni látásmódokat.

2013. dec. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valóban azokat oltják le akik már a sokadik ilyen kérdést írják ki bevallom ez valóban idegesítő tud lenni ez tény és való, de én akkor inkább nem is írok semmit.

Jó persze én is szeretek itt ismerkedni meg azért volt már nem egy olyan lány akikkel elég jól összebarátkoztunk igaz nagy a távolság köztünk ezért nem lesz párkapcsolat de például az egyik lánnyal olyan szinten összebarátkoztunk hogy már testvérként tekint rám.

De most félretéve, én mindenkinek válaszolok aki ír nekem privátot, nem oltok le senkit, persze ez attól függ mit ír, mert ha bunkó módon ír nekem valakit akkor én is úgy vágok vissza de legtöbbször nem is írok inkább vissza.

Amúgy szívesen elbeszélgetek mindenkivel, volt egy velem egy idős srác aki valamilyen tanácsot kért tőlem. Válaszoltam, megbeszéltük és ennyi.


Én például szeretek itt ismerkedni, én szeretek minél több embert megismerni, bár ez sajnos így élőben nem nagyon látszik meg rajtam nem agyon járok el sehová voltak gondok régebben de lényegtelen, én rájöttem hogy ha az ország minden táján megismerek 1-1 embert az elég jó mert sok ilyen netes barátom volt régen is párral találkoztam is, tehát hasznos dolog ha sok helyről van az embernek ismeretsége amit meg is tart tehát nem hanyagolja el.

2013. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Költőnő? ***** válasza:

az ismerkedés mögött van egyfajta "nyomás"

egy beszélgetés, válaszadás mögött nincs

2013. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor te nagyon kedves lehetsz, nekem akár hányszor itt privátot írtak, az pár kivételtől eltekintve anyázás volt... mondjuk nem szoktam itt ismerkedni, csak úgy általában beszéltem a gyk-s privátokról.
2013. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én például igen. Nem vagyok zárkózott és szeretek ismerkedni, barátkozni, nőkkel/férfiakkal vegyesen. Hiszen az ismerkedés nem elsősorban szexcélú, az később alakulhat ki, kölcsönösségi alapon. (FFi vagyok, értelemszerűen kizárólag nővel jöhet létre ilyesmi.) Nekem egy bajom lehet a többi szemében, az pedig a korom. No nem, mert kéményseprő lennék :) hanem mert nem vagyok már huszonéves.
2013. dec. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!