Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Teljesen összezavarodok már,...

Teljesen összezavarodok már, mindenki mást mond nekem arról, hogy hogyan kell a lányokkal ismerkedni. Miért mond mindenki mást?

Figyelt kérdés

Sikertelen vagyok a nőknél, ezért elég sok fiú ismerősömtől kérek tanácsot, de úgy felesleges.

Az egyik azt mondja legyek bunkó a lányokkal, a másik azt, hogy kedves.

Megint valaki azt mondja, hogy mutassam ki a szexualitásomat, mások szerint meg kell várnom, amíg a lány mászik rám.

Valaki szerint szórakozóhelyen érdemes ismerkedni, megint mások mást javasolnak.

Sokszor érzem azt, hogy sokszor ők maguk sem értik hogyan szedtek fel egy egy-egy lányt, inkább csak mentek a dolgok maguktól és utólag belemagyaráznak mindent.

De nálam nem mennek a dolgok maguktól.


2014. jan. 24. 12:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

elmeselek valamit:

nem vagyok nagy csajozos tipus, de voltak mar baratnoim es sikereim. nem szoktam leszolitani noket csak ugy, nem a stilusom. inkabb barati tarsasagban ismerkedem. ennyit az eloeletemrol :)

kb ket hete bevasarolni voltam, majd kifele menet eloreengedtem egy fiatal holgyet az ajtoban, aki egy konnyed "merci" felkialltassal koszonte meg az udvariassagot.

ravigyorogtam es megkerdeztem, hogy ez hogy jott? mondta, hogy fogalma sincs, de jot nevettuunk az eseten, es mivel megvolt a kezdo lokes, elkezdtunk beszelgetni.

azota minden nap talalkoztunk es azota is jol elvagyunk egymas tarsasagaban. talan meg alakul is valami.


ennyire egyszeru, csak fel kell ismerni a helyzetet es nem kell betojni. add magad, nem kell ezt tulbonyolitani, meg csak jo duma sem kell hozza, hanem egy kis elelmesseg.

2014. jan. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!