Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Teljesen összezavarodok már,...

Teljesen összezavarodok már, mindenki mást mond nekem arról, hogy hogyan kell a lányokkal ismerkedni. Miért mond mindenki mást?

Figyelt kérdés

Sikertelen vagyok a nőknél, ezért elég sok fiú ismerősömtől kérek tanácsot, de úgy felesleges.

Az egyik azt mondja legyek bunkó a lányokkal, a másik azt, hogy kedves.

Megint valaki azt mondja, hogy mutassam ki a szexualitásomat, mások szerint meg kell várnom, amíg a lány mászik rám.

Valaki szerint szórakozóhelyen érdemes ismerkedni, megint mások mást javasolnak.

Sokszor érzem azt, hogy sokszor ők maguk sem értik hogyan szedtek fel egy egy-egy lányt, inkább csak mentek a dolgok maguktól és utólag belemagyaráznak mindent.

De nálam nem mennek a dolgok maguktól.


2014. jan. 24. 12:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
azert mond mindenki mast, mert mindenkinel mas a recept. nincs olyan, hogy egyik mukodik mindenhol, a masik meg nem. az adott szituaciohoz es nohoz kell alkalmazkodni es cselekedni :)
2014. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Két szó: add önmagad

Így egy olyan lányt fogsz találni, aki passzol hozzád, merj kezdeményezni. Ne félj a kudarcoktól, lesznek, mindenkinek vannak, lépj tovább és haladj előre.

2014. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Költőnő? ***** válasza:
93%
azért mond mki mást, mert erre nincs egyetemes recept, mki csak a saját tapasztalatira tud hagyatkozni ;)
2014. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tényleg add önmagad. Miért lennél bunkó, ha nem vagy az? Miért lennél más, amilyen egyébként vagy?

És igen, tényleg sokszor csak úgy mennek a dolgok maguktól. Legyél nyitott, barátságos és majd alakul.

2014. jan. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a tapasztalata, mindenkinél más vált be.
2014. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anti paladin ***** válasza:

Mert mindenkinek mások a tapasztalatai és mások a habitusok.

Van akinek könnyen megy a bunkózás más ha megszakadna se tudna ilyen lenni.

A sikerráta pedig nagyban függ attól, hogy milyen csajhoz mész oda. Van akinek a keményebb "bunkó" az ideálja van akinek a kedves "mackó".

Én a csipkelődő, finoman beszólogató vonalat képviselem (állítólag az eszem és a külsőm is megvan hozzá, ez NEM önfényezés), és a sikerráta majdnem 100%. Azaz volt, egy ideje nagyon jól elvagyok magányosan. Hozzáteszem nem egyéjszakásra vadásztam és kb. fél- háromnegyed évente próbálkoztam de akkor bejött hála a gondos válogatásnak.


Szerintem add magad és valami csak lesz, kivéve ha teljesen rágörcsöltél. Persze nem kevés kosarat is kapsz de hát ez van, benne van a pakliban.

2014. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mert minden nő más, mindegyikkel máshogy kell bánni.

Ha szerinted van egy alap recept ami az összes nőnél beválik, akkor dehumanizálod a női nemet, ami alapvetően egy rettentően rossz megközelítése a dolognak.

2014. jan. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mert a siuk es a lányok kulombozőek, és a egymástol is kulömboznek, szoval sokesélyes a dolog :D
2014. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
most bárki bármit mond sztem a mai lányokkal nagyon nem egyszerű ismerkedni, kapcsolatba kerülni vad idegenként, eléggé tartózkodóak, elvannak a maguk világában, társaságában, és onnan ismerkednek inkább, vannak kivételes esetek igen, de nem ez a jellemző, szóval úgy ismerkedj hogy próbálj tartozni valami közösséghez talán iskola/munkahely vagy valami...még a szórakozóhelyeket sem vetném el, kicsit oldódj fel, ne akarj becsajozni, csak élvezd a bulit..
2014. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Legyél sikeres! Minél sikeresebb srác/férfi vagy annál kevésbé kell törnöd magad a csajoknál, ők fognak érdeklődni irántad.


Egyes csajoknál ez a jóképű férfimodell alkatú, öltönyös menedzser típus, másoknak a kidolgozott testű jól kereső sikeres sportoló, harmadikaknak meg pl. a fullra kigyúrt gengszteres vállalkozó.

2014. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!