Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » PhD-t végzettekkel ismerkednék...

PhD-t végzettekkel ismerkednék. Van itt olyan?

Figyelt kérdés
24/N
2014. jan. 23. 23:26
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Meg akik felszínesnek tartanak: mégis mit várjak el egy pasitól? Hogy legyen kedves, meg megértő? Ezeknek a kritériumoknak minden második ember megfelel... Bocsi, hogy többre vágyom...
2014. jan. 23. 23:56
 32/43 anonim ***** válasza:
2014. jan. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Magna cum laude, vagy Summa cum laude diploma már nem is elvárás? Milyen világot élünk...


Amúgy miért pont PhD a cél? És, ha már PhD, akkor miért nem szabod meg, hogy milyen szakterületen legyen az?

2014. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Szerintem annyit várj el amennyit te is tudsz nyújtani, sem többet sem kevesebbet.

Amúgy milyen végzettséged van?

2014. jan. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem hiszem hogy a legjobb helyen keresgélnél. Nem azért mintha itt nem lenne egy PhD-s sem, de nyilván nagyobb valószínűséggel találsz egyetemek, kutatóközpontok környékén, tudományos fórumokon, szóval olyan helyeken ahol többnyire legalább egyetemet végzett emberek vannak. Itt sokan el sem érik azt a kort amennyivel már lehet valakinek PhD-je, kevesen járnak BA-ra, még kevesebben MA-ra, PhD-re gondolom alig. Ennek a felfogásához persze nem kell matematikai doktori. Ennek ellenére te mégis idejössz és habár önmagával a kérdéssel nincs gond, elvárod hogy mindenki készségesen és kulturált hangnemben válaszoljon, annak ellenére hogy a korábbi hozzászólásokból alapján sejthető, (meg úgy az emberekre igaz) hogy senki nem szereti ha akármilyen módon is kisebbrendűségi érzést keltenek bennük. Jó hogy nem mész el egyből az aluljáróba szapulni a hajléktalanokat hogy miért nincsen semmijük.
2014. jan. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim válasza:

Én egy szuperintelligens egyed vagyok, de kérdésed elemzése után attól tartok, hogy lefertőtlenítve, gumikesztyűben játszanál a kicsi huszárral. Kérlek, ne is írj.


De szerintem neked Ő kell:


"Én egy özvegyen maradt, hivatásának élő, káros szenvedélyektől tartózkodó, komoly tudományos munkát végző egyetemi professzor vagyok. Keresem azt a zeneszerető, természetkedvelő, színházba járó, romantikus lelkű, intelligens, művelt, kedves hölgyet, aki leszopna.

"

2014. jan. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim válasza:
Sajnálom, de nem tudok rólad kedves kérdező a jó ízlés határain belül nyilatkozni... csak egy nagy sípszó lenne adásban, itt meg egy hosszú csillagsor. A lényege, hogy felszínes ringyósztár vagy, egy lotyóbridzsida, ha csak ilyen fokozatú emberre tudsz "felnézni". Na mindegy, neked biztos nincs érettségid se ilyen értelmi szinttel.
2014. jan. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

És szerinted mégis mit számít ez emberileg?

Nagyon sokáig hajtott rám egy vegyészmérnökként PhD-t végzett srác, értsd ezen azt, hogy hónapokon át, mindenféle módszerekkel keresett, aztán kiderült, hogy felesége van!! Pedig senki meg nem mondaná róla, hogy ezt tenné, ránézésre az az igazi jólelkű, szeretetteljes srác... aha....

Másik, aki fizika szakon: már kétszer láttam nyilvános helyen (koliban), hogy az újdonsült elsősként felvett egyetemista kiscsajok sz*pták a farkát, ott mindenki előtt.

Szóval ettől még... nem lesz valaki jó választás.

2014. jan. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Neked 8 általánosod van, hogy itt akarsz PhD-t végzettekkel ismerkedni? Nem mintha nem hinnék benne, hogy van itt olyan, mert nekem is van példának okáért. Nem engednek egyetemek közelébe, vagy mi? Ott találnál ilyen végzettségűeket, én is ismerek párat.

Ilyen kérdéseknél azért kicsit szégyenlem a női mivoltomat, hiszen te is egy vagy közülünk. A hozzád hasonlók pedig remek alapot biztosítanak az általánosításhoz. Nem tudom mivel lenne különb egy PhD-t végzett ember attól, aki nem büszkélkedhet ezzel a végzettséggel. Gondolom te majd felvilágosítasz...

2014. jan. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
a bigbutasaghoz kell a dotori....
2014. jan. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!