Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akar tőlem a pasi valójában?

Mit akar tőlem a pasi valójában?

Figyelt kérdés

Randiztam egy alkalommal egy pasival. Úgy néz ki, hogy nagyon tetszem neki. Van barátnője (vagy élettársa), illetve egy 1 éves kisgyereke.

Egy bárban voltunk. Ittunk mindketten alkoholt. Ő még inkább nyomulóssá vált (józanul is az), puszilgatott, simogatta a kezem. Meg is akart csókolni, de visszautasítottam.


Mit akarhat tőlem? Azt mondta szeretne velem találkozni többször.

25L


2014. jan. 22. 18:02
 1/8 WheneverYouWant ***** válasza:
unja a lekvárt otthon...
2014. jan. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
meghúzni
2014. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha hagyod magad fogdosni egy vadidegen pasi által akkor miért érdekel ez a kérdés?

Egyébként csak szimplán megakar dönteni, semmi több.

2014. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szexet biztos.

Az nem, hogy többször, de bizalomgerjesztőbb, ha ezt mondja, minthogy egyszer esetleg...Taktika is lehet simán.

2014. jan. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
így van.. ha aztmondja hogy szépvagy.. te elhiszed.. közbe csak azért mondja hogy megkapjon... ha okosvagy otthagyod.. mégis csak családja van... ne te legyél a hibás.. lehet hogy ö nyumúl de kettön áll a vásár.. a lelkiismereted tiszta. csak meg akar pakolni és kész. most 5 percre feladna egy életet? ez komoly dolog gondolkodj már r-i-b-a-n-c
2014. jan. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Csak, hogy tisztázzuk: 5-ös hozzászóló: Nem vagyok r.banc..!

A másik dolog: azért nem tudom eldönteni mit akar, mert úgy tűnik a jövőjét szövögeti velem. És fogalmam sincs, hogy ezt azt jelentheti-e, hogy elhagyja a nőjét.

2014. jan. 22. 18:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi az hogy a jövőjét szövögeti? Mi ez a süket szöveg te ennek bedőlsz? Én meg mással szövögetem a jövőmet, most oda is megyek megmondom neki és akkor biztos hogy a karjaimba kell omlania. Így működik?

Elsőként válaszold meg a kérdést magadnak: te szeretnél a másik nő helyében lenni?

Ha nem akkor felejtsd el az ipsét. Mondani bármit lehet, én azt mondom neked, hogy beléd szerettem és veled akarok élni elhiszed? Lószart! Neki se higyj, rázd le, ez egy s-e-ggfej...

2014. jan. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Testnedvcserére hajt :) . De attól függetlenül lehet belőle valami, ha ügyes vagy .
2014. jan. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!