Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy pasi tetőtől talpig...

Ha egy pasi tetőtől talpig végig néz egy csajt az csak szexet akar?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Istenem... nem.
2013. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a-a
2013. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Édes Istenem...

Miért, aki komolyan gondolja a dolgot, az csak a lány szemébe nézhet, vagy mi? Ez csak annyit jelent, hogy tetszik neki a nő ezért alaposabban szemügyre vette.

2013. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Pretty Ballerina ***** válasza:
Csak lát.
2013. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az undor miatt is végigmérhet,hogy-hű bakker de egy rosszul sikerült tehén!
2013. nov. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Figyelj mindenki megnéz mindenkit tetőtől talpig puszta kíváncsiságból. Én is amikor először találkoztam a barátnőmmel akivel neten ismerkedtem meg és amikor találkoztunk én is megnéztem meg ő is engem, mert megint más fényképen és megint más élőben.

Őszintén szólva én nem akartam tőle az elején szexet nagyon még barátnőnek se csak simán barátnak mivel csak úgy írogattunk egymásnak, de aztán a sors meg a közös beszélgetések, meg ugye az érzelmi problémáink valahogy összehoztak minket meg ugye élőben sokkal másabb egy beszélgetés mint interneten keresztül.

2013. nov. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ezt így megkérdezed tőle, szimplán le akar majd lőni.
2013. nov. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!