Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért hiszi azt sok pasi,...

Miért hiszi azt sok pasi, hogy a normális lányok csak valami elzárt territóriumban léteznek?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon is számtalanszor találkozom ezzel a kérdéssel, de már egy ismerősöm is elkezdte fejtegetni, hogy miért nem lehet sehol normális barátnőt találni.

Ebben számomra az a fura, hogy aki így gondolkozik, abban nem merül fel, hogy a normális lányok is járnak iskolába/dolgozni? Hogy kilépnek az utcára és teljesen normális életet élnek?


Aki így gondolkozik, az ezt hogy képzeli? A normális lány egész nap otthon ül, magára zárja a lakást, csak időnként teleportál a könyvtárba és ennyi? Vagy csak nekem tűnik életszerűtlennek ez a dolog?


2014. jan. 22. 13:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam a kormány épített nekik egy külön falut, mint a devizahiteleseknek.
2014. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azért hiszik azt, mert nem normálisak, hanem szerencsétlenek. :)
2014. jan. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nagyon relatív, hogy kinek mi a normális szerintem...28/f
2014. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy idióta csaj normálisnak álcázza magát. És mire összejöttök, kiderül, hogy idióta... Szóval iszonyatosan nehéz felismerni a normális lányokat...
2014. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Tökre nem nehéz felismerni a normális lányokat...

A sötét középkorban is kitűnt, ha valaki hölgy volt, és manapság is így van... :)

A külsőt sokan, sokféleképpen próbálják "javítani", de a belső kisugárzást mintha nem is akarnák észrevenni az emberek. A belső, a gerinc, a tartás adja az ember értékét, és nem az, ha van melle, vagy.... bármi más testrésze.


Az más kérdés, hogy az "én" (ide mindenki helyezze be magát) értékrendem nem egyezik a többségével, ezért kevés olyan lányt látok, aki "ragyogva kitűnik a tömegből", de ettől még nem mondhatjuk, hogy nincsenek (vagy nehéz lenne felismerni őket)! :)


23f (és nem tudom melyik választ írtam még én :D)

2014. jan. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Van sok normális lány ismerősöm. Ezer éve kapcsolatban. Normális szingli nőt nem lehet találni sehol! Ostobák, csak szórakoznak az emberrel, két értelmes mondatot nem tudnak kinyögni, erkölcsileg nullák, nincs önálló véleményük, vitában nincsenek önálló érveik, nincs normális hobbijuk, dög unalmasak, és végül dolce vita idióták. Nagyjából így jellemezhetjük a 18-25 éves korosztályt. Persze vannak kivételek, párkapcsolatban, aki meg szingliés közelít a normálishoz, annak meg nem lehet az igényeinek megfelelni, kivéve ha 30 feletti saját kocsival, házzal menő állással, rendelkező férfi vagy és jól is nézel ki.
2014. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Persze minden csaj normálisnak meg intelligensnek és műveltnek gondolja magát, hiszen le tudott nyomni két évet valami büfé-ruhatár bölcsész/közgazdász szakon, igaz hogy csúszott mellette vagy másfelet de sebaj. Fő az egó!
2014. jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Több éve szólítok le lányokat és eddig alig találtam olyat, aki normális volt és nem egy bunkó, agyatlan, undok kis csótány. Azoknak is volt már pasija, szóval nekem senki se mondja, hogy tele a világ értékes személyiségű lányokkal. Arról nem is beszélve, hogy egy lánynáál, nőnél, hisztisebb, kényesebb jószágot sehol sem találni a bolygón.
2014. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"egy lánynáál, nőnél, hisztisebb, kényesebb jószágot sehol sem találni a bolygón."


Szerintem más bolygón se nagyon.

2014. jan. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!