Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Volt már valaki olyan helyzetb...

Volt már valaki olyan helyzetben, hogy reménytelenül tetszik az osztálytársa?

Figyelt kérdés
Elősszőr azt hittem csak fellángolás de még így fél év után is egyre erősebben vonz.Olyan érzés mintha kölcsönösen szeretnénk egymást de egyikünk se mer lépni. Legalábbis én soha nem voltam ilyen és nagyon nehezemre esik egyáltalán beszélgetni vele,mert elpirulok és csak hebegek-habogok.Próbálom összeszedni magam és kezdeményezni de tanácstalan vagyok .. egyszer már csak az érzéseim miatt is muszáj kezdeményeznem de hogyan ? L(gimnázium)
2014. jan. 18. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb mindenki.
2014. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova, venni fogja a lapot. Én is ilyen helyzetben vagyok. Őrülten tetszik, és minden nap egyre jobban. :) Én pl. sokszor rá nézek, és ő is mindig engem néz. Így próbálom nem levenni róla a szemem. Sok sikert! :)
2014. jan. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
volt. Semmi nem lett belole.
2014. jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!