Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan reagáljak, ha ezután...

Hogyan reagáljak, ha ezután újra találkozunk?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, akit már évek óta ismerek. Mindig is "oltogattuk" egymást, flörtölgettünk, stb. de soha semmi konkrét nem történt köztünk. Szilveszterkor viszont váratlanul megcsókolt amikor búcsúztunk, sőt egy tíz perces smárolás lett belőle. Másnap este felhívott, hogy mizu, hogy vagyok - de a régi baráti hangon, és hogy találkozzunk vmikor. Éreztem, h mintha zavarban lenne a telefonban, de nem tett utalást a szilveszterre...Most úgy áll a dolod, h a napokban találkozunk, de nem tudom, h mire számítsak, hogyan reagáljak, ha meglátom. Szerintetek?? 23L

2014. jan. 14. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond el neki mit érzel.
2014. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En tuti megcsokolnam.O kezdte nem?De a te dontesed.
2014. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 putyííí ***** válasza:
100%
Úgy reagálj ahogy jónak látod, volt oka annak hogy megcsókolt, annak is volt oka, hogy tíz perces smárolás lett belőle...szerintem ne monddj majd neki semmit csak ugorj a nyakába és smároljatok amíg bírjátok szusszal...:DD
2014. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Amiatt is tettem fel a kérdést, hogy elég rég óta vagyunk jóban - de nem legjobb barát szintű, mindennapos kapcsolat, inkább haverság - de mégsem történt még soha semmi. Mivel ez egy hirtelen dolog volt, félek, hogy ő nem tulajdonít neki jelentőséget.

2014. jan. 14. 22:52
 5/5 anonim válasza:
Te mit szeretnél tőle? Beszéljétek meg. De azért előtte nyugodtan ugorj a nyakába :)
2014. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!