Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha más csajokról és a kalandja...

Ha más csajokról és a kalandjairól mesél nekem, akkor nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú barátomról van szó. Azt tudom, hogy nagyon vonzódik hozzám, jól elbeszélgetünk, keresi a társaságomat, gyakran hív találkozgatni, szóval tökjó minden, még azt is mondta, hogy érez köztünk valamit, többet mint barátság...én is helyeseltem, de azóta sincs semmi. Viszont elmeséli, ha valami csajjal kavart... Jó, ő is kérdezgeti, mi van a pasikkal és én is mondom, ha valakivel épp alakul a dolog. De nem értem, akkor mi ez a kettőnk közti valami? Gondolom ha többet akarna tőlem, akkor nem mesélne a kavarásairól, főleg h nem is kérdezem... Nem értem...most akkor mit akarhat tőlem? Mert ha semmit, akkor miért mond ilyeneket, h van köztünk valami, és érzem is, h érez vmit.

20/L


2014. jan. 14. 19:48
 1/7 Hanariko ***** válasza:
Szerintem Veled is csak kavarni szeretne, a többi csajos meséléseivel pedig esetleg féltékennyé tenni, hogy Te is akarj vele kavarni.
2014. jan. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz: Úgy van.
2014. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből jó nem sül ki , legalábbis nekem mikor ilyen volt a helyzetem csak kiahasznált az illető .
2014. jan. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekled, csak hülyén csinálja.

Azzal próbál benyomást tenni rád, hogy elmondja, milyen népszerű a lányok körében.

Reklámozza magát...

De közben szerintem fosik egy kicsit, különben lépne, és nem a száját jártatná.

Azért nem lép mert fontos vagy a szemében, nem akarja elrontani, és ezért fél a lépéstől.

Szerintem.

2014. jan. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy ezzel akar hatást gyakorolni rám, mert mostanában mintha egyre inkább "menőzne" vele, hogy a csajok mennyire őt akarják. :D Az is megfordult a fejemben, h tényleg csak kihasználna, de akkor nem lennénk jóban már másfél éve, nem találkozgatna velem és nem hívna meg erre-arra folyton, hanem már rég a közepébe vágott volna és eldobott volna magától. Úgy érzem, ennél azért fontosabb vagyok neki.
2014. jan. 14. 20:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor evidens. Ha tényleg vannak más csajai, akkor azért vannak neki, mert őket könnyű megszereznie, mert nem fontosak neki, és ha el is veszítené őket, akkor nem is fájna neki. De veled más, és ez a lényeg. Téged annyira nem akar elveszíteni, hogy még az érzelmeit sem mutatja ki teljesen, nehogy fájjon neki, ha esetleg nem ugyanazt érzed.
2014. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A csajok,akikről mesél nekem, olyanok,akiket bulikban szed fel általában.... Szóval csupán egy estére kellenek neki.


Nem tudom akkor mit kéne tennem..Bátorítsam vagy mi?

2014. jan. 14. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!