Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a "drukker" csajokról? Csak nekem volt ez fura?

Figyelt kérdés

Egy lánnyal már nagyon szerettem volna randizni de eddig mindig közbe jött valami.

Most hétvégén hívott egy focimeccsre,ami nagyon meglepett, mert az első randi a mekibe vagy egy parkba szokott lenni.Először kicsit ellenkeztem, mert nem szeretem a magyar focit de aztán mégis bele mentem.Kicsit meg lepett, hogy tetőtől-talpig piros-fehérbe,loki mezbe, lokis sálal jött. Kajak így jött végig a városon.Oké mást is látni ilyenkor de ami még durvább volt, hogy a B szektorba kérte a jegyet.Sose láttam még csajt ennyire lelkesnek.Igazából jó hangulat volt meg tetszett is a meccs.A csaj is aranyos volt, ahogy örült amikor góól volt de ez olyan furcsa.Nem vagyok hozzá szokva az ilyen foci mániás csajokhoz.

17/F


2013. aug. 13. 19:12
 1/7 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ezen mi a fura? Nem csak a férfiak szerethetik a focit.
2013. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokan a fél karukat odaadnák egy ilyen nőért. :D
2013. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szereti a focit és kész. Nekem rengeteg lány ismerősöm van akikkel beöltözve, Ferrari arcfestéssel megyek a Hungaroringre minden évben és mindegyik torkaszakadtából szurkol. Nincs ezzel semmi baj. Legalább nem otthon a TV előtt nyáladzik a Ronaldo-félékre. Ez érdekli és ez teljesen rendben van.
2013. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Legalább nem azért "szereti" a focit, mert xy helyes. Az ilyenektől falra mászok. Jó csajt fogtál ki, te mázlista :D
2013. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na lokistával se mennék :D
2013. aug. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem zavar, hogy lány léttére szereti a focit..csak meglep, hogy ennyire.Annyi mindent tudott róla meg a játékosokról, hogy csal lestem.

Az biztos, hogy nem azért szereti a focit, mert "juuujjj, kocka has ***-***"

a bátyja mesélte, hogy farsangkor mindig focistának öltözött kiskorába és 9 éves kora óta nagy DVSC és Liverpool drukker.

Tudom, hogy mázlista vagyok :P csak nem gondoltam volna, hogy Ő ilyen.Elsőre inkább ilyen nagy Dzsásztin Bíböör meg VanDireksön fannak tünik.

2013. aug. 13. 23:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Liverpool drukker? Te jó ég, menekülj tőle! :DD
2013. aug. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!