Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy kerüljek ki ebből a...

Hogy kerüljek ki ebből a stádiumból? Mi a jobb: ha keresem, vagy ha hanyagolom?

Figyelt kérdés

Egy fiúbarátom bepróbálkozott nálam, de ő most azt az időszakát éli, mikor minden csajt hanyatt vág. :D Velem is csak "barátság extrákkal" kapcsolatot akart volna, de nem mentem bele. Nos, én viszont belezúgtam, és ezt félig-meddig közöltem is vele. Vagyis tudja,h többet érzek iránta barátságnál, de azt nem, h ilyen komolyak az érzelmeim. Hetente 1-2szer keres, találkozgatunk, és érezzük h van közöttünk valami, de mégsem történik semmi. Úgy érzem, h ő most úgy van vele, h előbb ki akarja élni magát, és én majd jó leszek neki későbbre. Pedig mondja, h jó lenne már egy barátnő, dehát nem tesz érte...jobban érdekli h bulizzon és ágyba bújjon rib*kkel. Szóval most engem hagy lógni a levegőben, nincs kapcsolat, de érezteti, h több ez a barátságnál. Mi legyen, hanyagoljam, vagy keressem gyakran, hátha lesz belőle valami?

20/L


2014. jan. 13. 23:02
 1/2 anonim ***** válasza:

ha most is sexre kellesz neki akkor szerinted változnifog??

kicsit terheld meg az agyad... -.-"

komolyan minden nö bolond...

2014. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1. +1
2014. jan. 14. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!