Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek hogy mind ez több...

Mit tegyek hogy mind ez több legyen egy barátsságnál? Nem érdekelnek a trágár megszólalások! Kúltúrált családban nevelkedek. Ti is voltatok 15 évesek.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Van egy fiú, aki egyidős velem és már több éve belezúgtam. Alig ismerjük egymást de úgy beszélgetünk órákig, mintha mindig is legjobb barátok lennénk. Az utolsó beszélgetésen picit összekaptunk mert mondta, hogy az égvilágon semmi baja nincs velem, de élőbe 1xsem beszéltünk. és nem ismerjük egymást. De nem mondta hogy találkozzunk és ismerkedjünk. Azt se hogy kopjak le. Mit tegyek?

2014. jan. 13. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha igazán bele lennél zúgva, akkor szerinted nem mondtad volna már neki, hogy miért nem beszélitek át a dolgokat legközelebb egy KV mellett? Vagy ő? Csak én vagyok az a típus, akinek ha tetszik egy lány, eltéveszthetetlenül, de intelligensen közli?
2014. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*kulturált


15 évesen már illene tudni helyesen írni, főleg ha ilyen kis kulturált vagy. Lehet, hogy a srác is ezért nem nyomul, mert fél, hogy lehúzod a helyesírását. Viccen kívül, ne komplikálj, hanem hívd el sétálni vagy inni egy teát, és majd kialakul.

2014. jan. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

telefonról írtam és néha átjavít egy-két szónál ..bocsi

egyébként ez mind szép és jó, de félek, hogy ő nem az a típus és nemet mond vagy ilyenek. Bevallom a becsületemet is féltem, hogy én kezdeményezzek. A nővérem barátja szokta nekem mindig mondani, hogy soha, de soha ne kezdeményezzek fiúnál. Mi lesz ha nemet mond az a fiú akibe szerelmes vagyok? Eddig 3x vesztem vele össze de úgy mint két jó barát és mindig összetörtem, sírtam esténként és visszaolvasgattam az üzeneteit

2014. jan. 13. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
A nővéred barátja idióta. Az egyéjszakás dizsi húspiacon kívül már teljesen elfogadott, hogy egy lány kezdeményez (ha komoly kapcsolat a célja). Legutóbb engem is egy lány hívott el sétálni a Dunapartra. Három éve együtt vagyunk :) Azt pedig döntsd el, hogy az önérzeted maradéka fontosabb, vagy az hogy tiszta víz kerüljön a pohárba és lehetőséged legyen megpróbálni a sráccal. Egyébként pedig SENKI nem szereti a drámát, szóval az összeveszések számából vegyél vissza, mondjuk nullára.
2014. jan. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!