Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent az ha már akkor...

Mit jelent az ha már akkor rosszul érzem magam ha 1 napja nem beszéltünk és mindig várom, hogy írjon?

Figyelt kérdés

Én is szoktam neki írni, de akkor is már nagyon várom a válaszát! Miért vagyok ilyen? Idegesítő...


18/L


2014. jan. 13. 01:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jajj te kis buta :)


Ne legyél már ennyire pesszimista. Azért kérdeztem egyébként, mert tökre hasonló a történetem, vagyis valami hasonló dolgot érzek a másik oldalról csak én fiú vagyok, 23 éves a lány pedig szintén 18. Tök jól elvagyunk, néha ő keres engem, néha én őt de valahogy itt leragadtunk. Amit nem is bánok túlságosan mert nagyon szeretem de soha nem mondtam még neki. Szerintem érzi csak nem tudja kezelni vagy nem tudja mi legyen :) De én se tudom, nekem fontosabb egy barát mint egy olyan kapcsolat aminek bármikor vége lehet és akkor már soha nem lesz olyan jó.


Remélem nem te vagy az, és a 22-t véletlenül írtad, mert akkor tényleg kicsi a világ :D

2014. jan. 13. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én meg azt hittem te vagy az a srác! De megnyugodtam, hogy 23 vagy! :D Nem írtam el a 22-őt :)


Nem vagyok pesszimista, csak realista :) Tudom, hogy ő soha nem fog többet érezni irántam. A viselkedéséből, megnyilvánulásaiból erre lehet következtetni.

2014. jan. 13. 04:45
 13/13 anonim ***** válasza:

Ne igyál előre a medve bőrére ;)

Vagyis, soha nem lehetsz benne igazán biztos. Na de most mennem kell. Ha csak ennyin múlik, akkor mosolyogj. Hogyha mosolyogsz, meg fog szeretni. Egy mosolygó lánynak nem lehet ellenállni. Sok szerencsét és ne add fel szerintem :)

2014. jan. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!