Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jelent valamit, ha egy lány...

Jelent valamit, ha egy lány minden nap beszélgetni akar velem?

Figyelt kérdés
Leveleztünk, átmentünk fb-ra, szoktunk telefonon is beszélgetni, szóval azt hiszem, mindketten megpróbáljuk megismerni egymást. Ő azt mondta, számára nem sok, ha minden nap beszélünk is, sőt jó, bár én nem tudok folyton a "rendelkezésére" állni, meg nyilván ő sem, így kimaradtak napok, amikor se fb, se sms, semmi. Volt, hogy nem írtam neki egy napig, jött az sms, hogy mi újság, meg hogy ha én nem írtam, akkor ő ír, de olyan is, hogy beszéltünk telefonon, mégis megkérdezte, hogy "akkor este fb?". Kedveljük egymást, ez 100%, de nem tudom, hogy a fentiek utalhatnak-e valamire. Előre is köszönöm a hasznos, értelmes válaszokat.

2014. jan. 11. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bejössz neki.
2014. jan. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon,de nagyon kedvel.:)
2014. jan. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint akkor beszélek minden nap egy fiúval (fb, teló, skype), ha nagyon szimpatizálok vele és tetszik is :)
2014. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, és köszi. Amúgy volt, hogy azt mondta nekem, hogy "kedves" (így szólított), ez is arra utalhat, hogy nem feltétlenül csak barátként néz rám?
2014. jan. 11. 20:44
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztatok már? Mert ez így édes kevés, fb, telefon..

Nekem is van olyan akivel imádok trécselni, bármilyen módon, mégsem akarok tőle semmit mert egyszerűen nem tetszik. Ráadásul akik rászoknak a mindennapi beszélgetésre, azok keresik a másikat mert vmi hiáyn fogja el ha nem beszélgetnek. Ha tetszetek is egymásnak akkor kapcsolat is lehet belőle, de ennek járj utána.

2014. jan. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!