Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiu ismerkedesi fazisba...

Ha egy fiu ismerkedesi fazisban nem keres altalaban kb 3-7 napig, akkor felejtsem el?

Figyelt kérdés
Ugy gondolom, hogyha valaki szteretne idot forditai valakire, akkor azert tud...

2014. jan. 11. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el,sajnálom:(
2014. jan. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
azért 7 nap rohadt sok
2014. jan. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát igen...

De esetleg lehetne még ilyen extrémen bátortalan vagy ilyesmi, nem tudom ez belefér-e a jellemébe.

2014. jan. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon sok idő ebben a fázisban....felejtsd el.
2014. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem batortalan, raadasul ennyire.

2x csinalta azt, hogy 1 hetig nem irt. az elso utan ugy kezdte, hogy regen beszeltunk, remeli surubben fogunk.

Ugy szokott elkoszonni, hogy holnap, vagy holnap delutan beszelunk ilyesmi. Erre napok telnek el, aztan igyis van hogy en irok.

2014. jan. 11. 00:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Idióta ez a srác már elnézést.Ismerős nekem is ez...Én ilyenkor 1x ráírok,legközelebb neki "kell",ha meg nem ír hagyom...
2014. jan. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne írj rá, ha azt mondja majd ő ír. Majd valószínűleg fog, ha eszébe jutsz, De az is lehet, hogy csak tesztel téged, vagy csak szimplán nem ér rá, van egyéb dolga is. Ne aggódjál, majd megkeres. :)
2014. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem írtam eddig, de most legutóbb 2x igen! Most már tuti nem fogok!

Nem azt írta, hogy ír, csak azt, hogy holnap folytatjuk, eddig én is úgy gondoltam, hogy az enyenlő azzal, hogy ő keres, de úgy tűnik még sem..

2014. jan. 11. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!