Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mit szólnátok, ha...

Lányok, mit szólnátok, ha egyetemen így hívna el randira egy srác? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szóval, úgy megy oda hozzád, mintha kérdőívet töltene ki, és a 2., 3. kérdés az lenne, hogy eljönnél-e a kérdezővel egy randira?


Tegnap este jutott ez eszembe, de fogalmam sincs, hogy bejönne-e valakinek, vagy nagyon gáz. :D


2014. jan. 9. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ugyan fiú vagyok, de ezt soha nem próbálnám ki :D
2014. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem elröhögné magát,és lekoptatna :D
2014. jan. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Amélia:) ***** válasza:
Ha bejön, igent mondanék :D
2014. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, kíváncsi lennék a lányok reakciójára:D Ha lesz időm lehet kipróbálom, nagy baj nem lehet belőle :D
2014. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Je Veux ***** válasza:
Hát ha nem teljesen ismeretlen, hanem már láttam párszor és feltűnt, hogy tetszem neki, emellett ő is megtetszett nekem, szimpatikusnak tűnik, akkor mosolyognék rajta egyet és elfogadnám a meghívást.
2014. jan. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ötletes! Ha tetszene a kérdező én biztosan igent mondanék.
2014. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az ilyet utálom. Erőltetett humorizálás. Sokkal jobban bírom, ha vki odajön hozzám, és nyíltan megvallja, hogy tetszem neki, nem mennék-e el vele egy randira.
2014. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is erőltetett. Tuti megkérdezném hány lánnyal töltetted ki ugyanezt.

Szólítottak már le egyetemen, a "Szia! Ne haragudj, hogy csak így leszólítalak, de..." is bőven megteszi. (Mivel szimpatikus volt a srác, elmentem vele kávézni egyet.)

2014. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként is ilyen jópofa, vicces srác vagy? Mert csak akkor csináld ezt, ha utána is hozod ezt az ötletes szintet. :D

Egyébként én elmennék, igazából bárkivel, ha jó fejnek tűnik a srác, és úgy érzem, hogy tudnánk egy jót beszélgetni. :D

VISZONT! Én csak akkor mennék, ha nem úgy kérdeznéd, hogy randiznék-e vele, hanem hogy lenne-e kedve a kérdőív után meginnia kérdezővel egy italt? Vagy ilyesmi, egy ilyen iszogatós helyen lazább körülmények közt meg lehet egymást ismerni. :)

Tehát engem a randi szó riasztana, csak olyan emberrel megyek randira, akiről már tudom, hogy kell nekem, és egy perc alatt ez senkire se igaz.

2014. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!