Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mennyire zavaró nektek,...

Lányok mennyire zavaró nektek, ha nem nagyon és nem is szeretek annyira kommunikálni?

Figyelt kérdés
Nekem ez a legnagyobb hibám, hogy nem igazán tudok beszélni, sajnos néha dadogok is. Nem nagyon tudok témákat felhozni, és nem sok mindenről tudok beszélgetni. Viszont nem vagyok ronda, igényes vagyok magammal szembe, építem a jövőmet, és párkapcsolatban hűséges típus vagyok. Mennyire zavarna, ha randin nem igazán tudnék beszélni, hanem inkább romantikára mennék és inkább ölelkeznék, csókolóznék?
2014. jan. 9. 12:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálam ez az abszolút kizáró ok. Főleg mivel én sem vagyok egy nagydumás. Ha a párommal nem tudunk jókat beszélgetni, az engem nagyon zavarna.
2014. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kizáró ok.

1. Ha rögtön rám mászol, ölelgetsz, csókolgatsz, feltételezem, hogy megfektetni szeretnél, nem megismerni. (Ha nem tudod milyen vagyok, akkor mi másért ölelgetnél?)

2. A párkapcsolatok az alapja a jó kommunikáció.


Nem kell túlaggódni a dolgot, ha van egy-két közös témátok azon már el lehet indulni (:

2014. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
így van utolsó! a kérdezőnek csak egy nagy problémája van, lusta kommunikálni. amúgy meg, az első randikon mindenki annyira izgul, hogy még a legnyugodtabb ember is képes dadogni, félre beszélni, tapasztaltam... magamon és másokon is. még a legjobb barátaim, szüleim, stb előtt is, hadarok néha pl. ha túl izgatott vagyok. de ha megismersz egy lányt és sokat beszélgettek, ez el fog múlni. talán hébe-hóba újra előjön. de erről szólnak a felnőtt emberi társas kapcsolatok :)
2014. jan. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

háát..talán még elmegy.De mondjuk ha nem élőbe vagyunk hanem fb-n azért szeretnék beszélgetni.(pl egy barátommal csak olyanokról beszélünk minden alkalommal: szia,hogy vagy? mit csinálsz? jól vagy? hogy érzed magad? mit csináltál ma?

Ez már nagyon Unalmas!!!! szóval azért tudjál más témát mint ezek :D

2014. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!