Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok mennyire zavaró nektek,...

Lányok mennyire zavaró nektek, ha nem nagyon és nem is szeretek annyira kommunikálni?

Figyelt kérdés
Nekem ez a legnagyobb hibám, hogy nem igazán tudok beszélni, sajnos néha dadogok is. Nem nagyon tudok témákat felhozni, és nem sok mindenről tudok beszélgetni. Viszont nem vagyok ronda, igényes vagyok magammal szembe, építem a jövőmet, és párkapcsolatban hűséges típus vagyok. Mennyire zavarna, ha randin nem igazán tudnék beszélni, hanem inkább romantikára mennék és inkább ölelkeznék, csókolóznék?
2014. jan. 9. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
személy szerint az nekik miért volna baj?
2014. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Amélia:) ***** válasza:
NAGYON.
2014. jan. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi? Ez gáz ne haragudj. Akkor hogyan akarod megismerni a másik felet? Ölelgetéssel? Jesszus, hány éves vagy? Neked kommunikációs problémáid vannak, de az érdekes, hogy meg tudtál fogalmazni itt egy kérdést...
2014. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
24 vagyok, nem azt mondom, hogy meg se tudok szólalni, csak nem tudok sokat beszélni, ha kezdeményezőbb a csaj akkor jobban megy.
2014. jan. 9. 12:09
 5/14 anonim ***** válasza:

Tomi te vagy az? :D


van egy ilyen munkatársam, kérdeztem tőle hogy mit csinált szilveszterkor erre azt mondta hogy "Erre most mit mondjak"


Hát amit csináltál b+


Ne én találjam ki...

2014. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
neked olyan nő kellene, mint öreganyám. még a beszédes ember sem jut szóhoz mellette :)
2014. jan. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Tomi! :D De ennél többet tudnék mondani azért.
2014. jan. 9. 12:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát annyira, hogy biztos nem lennék a párod, sorry.
2014. jan. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hozzád egy beszédes menyecske illene,aki beszélne helyetted is!
2014. jan. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9-es Én is ilyen nőre gondoltam! :)
2014. jan. 9. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!