Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az ideál tényleg ekkora hülyeség?

Az ideál tényleg ekkora hülyeség?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba és pár napja megismerkedtem a legjobb barátnőjével akinek az ideálja a barna szemü, magas, barna hajú fiúk és mással le sem áll, én meg kékszemü, magas, fekete hajú vagyok. Errefel első találkozás után szerelmes lett belém... Szóval ennyit az ideálról vagy nem? Mondjuk a nőkön alapból nehéz kiigazodni...

2014. jan. 8. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ideál hülyeség.
2014. jan. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem nagy hülyeség, de nem feltétlenül csak az ideálok vonzanak. plusz barna fekete nem túl eltérő, magas is vagy, a szemszín meg annyira nem számít sokat, most pl nekem a barna meg a kék szem jön be, de egyáltalán nem kizáró ok ha zöld szeme van valakinek, csak ha mondjuk az álompárt, akkor úgy képzeled el
2014. jan. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2014. jan. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ideál nem azt jelenti, hogy más szóba sem jöhet, csak hogy az olyan fiúk/lányok előnnyel indulnak.Ettől még akárki akárkibe lehet szerelmes.
2014. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb embernek van egy elképzelése, hogy milyen partnert szeretne. Ha arról fantáziálgatunk, milyen lesz a párunk, azért rendszerint megjelenik előttünk róla egy kép. De ez még nem azt jelenti, hogy egy teljesen más típus nem tetszhet nekünk.

Azt nem értem, mi köze ennek ahhoz, hogy a nőkön nehéz kiigazodni? A férjem ideálja mindig is a kék szemű, szőke hajú nő volt, én barna hajú, barna szemű vagyok, mégis belém szeretett és elsőre pont a külsőm fogta meg. Akkor most a férfiakon nehéz kiigazodni? :D

2014. jan. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
tényleg
2014. jan. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem az ideál miatt, mondtam, hogy nehéz kiigazodni, hanem, hogy azt írta volt nekem a lány a találkozás előtt, hogy szóba se áll mással, aztán mégis...
2014. jan. 8. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!