Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti egy csinos női arcra...

Fiúk, ti egy csinos női arcra vagy inkább egy kecses testre figyeltek fel hamarabb? (utcán, szórakozóhelyen, plakáton, bárhol)

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 15:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Megint a 16:10-es vagyok. De ha egy nő csinosan öltözködik, közben bozontos szemöldöke van, férfiasan markáns arca, vagy kapafoga, akkor vehet fel akármilyen szép ruhát, akkor sem lesz vonzó!
2014. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

persze, onmagaban nem eleg a jo stilus :)

mondjuk aki ad magara, annak altalaban a fizimiskaja is rendben van....bar nokent nekem is az arc a legfontosabb (no meg a megnyero kisugarzas :) )

2014. jan. 5. 17:40
 13/15 anonim ***** válasza:
Megint a 16:10-es vagyok. Viszont egy szép arcú nő, szakadt farmerban, vagy akár motoros bőrruhában is nagyon szép, vonzó tud lenni.
2014. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
igazad van....sot! neha egy szakadt, "koszos" felszereles sokkal szexibb tud lenni, mint egy decens kosztum vagy barmelyik tip-top ruhadarab ;)
2014. jan. 5. 17:50
 15/15 anonim ***** válasza:
Megint a 16:10-es vagyok. A ruha stílusa egyáltalán nem számít, csak tiszta legyen, és ne büdös!
2014. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!