Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok! Ez jó meglepetés lenne?

Srácok! Ez jó meglepetés lenne?

Figyelt kérdés

Jóban vagyok egy sráccal, aki iránt az utóbbi időkben elkezdtem többet érezni barátságnál. Mostanában gyakran beszél arról, hogy szeretne új dolgokat kipróbálni. Arra gondoltam, elhívnám találkozni, hogy sétálgatunk, aztán mikor kijött, közlöm vele, hogy korizni megyünk a városligetbe. Mivel még egyikünk sem volt, jó ötletnek tartom, ráadásul elég romantikus is a sötétben korizgatni.:)) Vélemény? Ez így jó lenne? Vagy szóljak neki előre, hogy korizni mennénk? Korija nincs, tehát azt úgyis kölcsönözni kéne, így 3000-be fájna neki, ha délután bemegyünk. :S

19/L


2014. jan. 4. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Miaz hogy fájna neki? Miért nem te állod?..
2014. jan. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet, nekem tetszene. Mondjuk ha én elhívnálak valahova, tuti én fizetném a te részed is.
2014. jan. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem ha te hívod,akkor te fizetsz!
2014. jan. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha fiú lennék, nyilván fizetném az ő részét is, de így én is és ő is cikinek érezné a dolgot :D még ha szülinapja lenne, akkor oké, de semmi ilyesmi
2014. jan. 4. 21:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát a városligetibe mostanában nem nagyon mentek, ugyanis zárva van.
2014. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ciki állni az ő részét?
2014. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nincs zárva.

Akkor ezek szerint inkább meg kéne kérdeznem, lenne-e kedve hozzá, nem pedig elhívnom kéne, mert akkor nekem kell fizetnem.

2014. jan. 4. 21:56
 8/9 anonim ***** válasza:

szerinte ha elhívod kajálni ,az is bőven megteszi neki.

Még jobban is jártok.

Vagy ha 3rugót ráköltesz akkor már legyen mozi meg kaja.

2014. jan. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Paulik Áron ***** válasza:

vagy kérj kölcsön neki egy korcsolyát, és pénzkérdés megoldva!

de szerintem is zárva van a városligeti koripálya, tajra ment a hűtőberendezés. rádió is bemondta.

2014. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!