Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ezt nem értem. Miért nem...

Ezt nem értem. Miért nem írnak vissza társkereső oldalakon a lányok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy csúnya ember koromhoz képest érettebb a felfogásom,és kiváló genetikával rendelkezem.Szeretnék egy komoly kapcsolatot de senki nem ad rá esélyt és nem tudom mi az oka. (22/f)
2014. jan. 4. 16:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Aki ilyen mértékben általánosít, hogy minden lánynak csak páwák kellenek, az mégis melyik bolygón él? Már csak azért is, mert kapásból 60 nőismerősömből egynek sem páwa pasija volt/van/lesz. És az utcán is csak a diszkós tinipichákat látom ilyen idiótákkal. Le kéne venni a szemellenzőt esetleg.
2014. jan. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Egyébként, amikor én társkeresőztem, csak annak nem írtam vissza, aki sablon levelet írt és nem fogott meg az adatlapja alapján. Mondjuk én 2 hétig voltam fent és akkor is csak unalom űzésből, ebből csak 1 randim lett, de a srác rám akarta sózni a gyerekét... Hát érdekes volt.


A páromat neten ismertem meg, de nem társkeresés volt a cél, hanem csak szimplán csevegtünk.

2014. jan. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

melyik társkereső?

Én a csajok és pasikon voltam fent. Régebben jól ment, többen rámnéztek, de most... nincs kinálat, irtam már 50 levelet, és abból 5 lány nézett (!!) csak rám!

Ez a durva, hogy rám se néznek!

Szerintem ezen csak görcsölni fogsz, sajnálom, énis úgy érzem néha, hogy ez az egyetlen lehetőségem,

2014. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
még valami, a kedvencem, már volt egy beszélgetésem, kb. 100 sort váltottunk. Egyszer csak snyitt... nem válaszolt. Kérdeztem mi van, stb... kész.
2014. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ha lótenyésztő lennék, biztos felkapnám a fejem erre.


buta, de inkább unalmas ember vagy, és észre sem veszed.

2014. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
szerintem azért, mert képtelen vagy vesszőket tenni a szavak közé és kicsivel sem érettebb a felfogásod, mint a korodbelieknek... szerintem levagy maradva.. a nők az intelligens pasikat szeretik. egyáltalán miért társkeresőzől? ha annyira jó pasi vagy, menj ki az utcára!
2014. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
az utolsó meg egy idióta nő. a nők sosem az intelligens férfit keresik.
2014. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!