Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csúnya ha egy lánynak nincs a...

Csúnya ha egy lánynak nincs a szeme kiemelve festékkel?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenki azt mondj ahogy "a természetes lányokat szeretik" de mégis úgy látom sokat számít a smink.

Ha festeném magam jobban tetszenék a pasiknak? Nem nagy dologra gondolok, csak ha a szemem kiemelném valamivel. Mert egyáltalán nem festem a szemeimet.


2014. jan. 2. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
A smink jó dolog, de megvan a maga helye. Nem kell napi 24 órában kisminkelve lenni.
2014. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs rajta smink attól nem lesz csúnya....

Tudod mit jelent a csúnya?

2014. jan. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minél jobban kifested magad annál jobban rád figyelnek. Leg alább van min szörnyűlködni. Mert azért a legtöbbször olyan idétlenül néznek ki a csajok hogy oda kell figyelni. Ilyen az ormótlan mell feltöltés. Vagy a száj feltöltés . Nem lehet nem észre venni. No meg a festék. Egyik másik csaj röhejesen néz ki.
2014. jan. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem szeretem a sminket. attól olyan szabványos lesz az arc.
2014. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaajj, már... Figyi, az én osztályomból a lányok 80%-a sminkeli magát (mind más mértékben), és érdekes, hogy egyiknek sincs barátja, pedig smink nélkül sem csúnyák. Én meg sminkelek, és mégis van barátom. Akkor sminkelj, ha van kedved! A fiúk nem a smink miatt szeretik a lányokat.
2014. jan. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. Mű érzést kelt. Nem leszel tőle szebb.
2014. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyáltalán nem csúnya. Ha nagyon világos az összkép (világos szem, haj, bőr, szempilla), akkor előnyös ha van egy kis kontraszt persze, de nem ezen múlik, hogy van e barátod vagy nincs. Ha szeretnél sminkelni és jobban érzed magad tőle akkor nyugodtan.
2014. jan. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!