Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boxer alsóra milyen festékkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boxer alsóra milyen festékkel tudok rajzolni amit nem lehet kimosni és tartós?

Figyelt kérdés
Ajándékba gondoltam a barátomnak.. milyen mintát rajazojak rá ami ilyen "huncut"? Ördök vagy micsodát?Ha tudtok valami jó képet linekeljetek.Hobbyboltba lehetkapni ilyenféle festéket?Kb mennyibe kerül?
2009. febr. 24. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom textil-filctollal, esetleg alkoholossal. Bár nem tudom, mennyire vízállók...Mondjuk ecettel lehet a színt tartósítani. A legtutibb, ha hímezel rá vmit, vagy rávarrsz/ragasztasz vmi plecsnit.
2009. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hehe, a legjobb tanács az, ha abból indulsz ki, hogy a boxer alsó is azért textil anyag, szövet.


Ergó, ha odamész bármelyik festéfbolti / kreatív bolti aladóhoz, és megkérdezed, hogy POLÓRA milyen festékkel tudnál tartós mintát festeni, ami mosással nem jön ki, a bőrnek nem okoz irritációt, tehát kimondottan erre van, akkor ők biztosan tudnak neked megfelelő festéked adni, és ami polóra jó, az boxerre is jó lesz. :-)



MINTA

Hát, szerintem ha már egyedi ajándék, amit sajátkezüleg szeretnél elkészíteni neki, akkor bármi mehet rá, legjobb az lenne, ha valami közös szimbolumot, motívumot választanál, amit érteni fog, és ettől sajátos ajándék lesz. Mire gondolok? Például, egyik volt barátnőmmel eleinte pettinget és egyébb "nyalakodásokat" egy teaházban csináltuk, és mindig ugyanazt a fajta teát kértük. :) Ugyan nem fehérneműre, de megleptem őt egyszer egy kis polóval, amire egy cseresznyét rajzoltam neki alkoholos filccel. Nem volt hihetetlenül mosásáálló, de nem is állandó használatra szántam, csak akkor, arra a nyaralásra. :) Ő értette mért az a minta, és nagyon örült neki. :)


Te pedig mindezt boxerre szánod, tehát bármi ami pikánsabb, az mehet. :) Én például, ha boxert kapnék, tökre tetszene valami izgató felirat a rajz mellé, nem baj ha nem egetrengetően frappáns, nem az számít. :)


De mondjuk, milyen lenne, ha a boxer elülső részén, ahova a"csomag" kerül, körberajzolnád a tenyered, jobbkéz mondjuk? :D szerintem ez poén, ötletes és abszolút jó ajándéknak. :)


Hmm, hirtelen enyni ötletem volt, remélem volt azért olyan ami hasznos volt. :)



--

Hakapeci

2009. febr. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
huh:D:D köszi szépen akimerítő választ :) teccik :D igen,én is valami ilyesmire gondoltam. de annyi mindenre gondoltam már.KÖszi mégegyszer,ezerhálám:D
2009. febr. 24. 17:56
 4/4 anonim ***** válasza:
én csináltam már iet a pasimnak tök joo lett már egy éve lassan és semmi baja nem is kopott ki vagy iesmi...és ruhára valoo festékkel csináltam de itt nem találtam és bécsben meg igen és ott vettem..csak az nem mind1 hogyan csinálod..ott 2,49 euroo volt x)
2009. febr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!