Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, ha egy lány...

Szerintetek, ha egy lány pimaszkodik, szemtelenkedik egy fiúval, az jelentheti azt, hogy tetszik neki a fiú?

Figyelt kérdés
Csak, mert most van egy lány, aki cseten folyton pimaszkodik velem, lényegében azt akarja elérni, hogy megbüntessem. Még nem taliztunk, de remélhetőleg összejön nem soká a tali. Azelőtt még a nyáronta taliztam egy másik lánnyal és bár vele nem dumáltam előzőleg sokat cseten, int a mostani lánnyal, ő is talin elég pimasz, szemtelen volt velem és lényegében addig piszkált míg nem másztam rá, nem csókoltam meg végül. Nem vagyok igazán tapasztalt lányok terén, de szerintetek lehetséges, hogy jól érzem, hogy ezek a pimasz, szemtelen dolgok arra utalnak, hogy bejövök a lányoknak? Vagy ez nem mindig van így?
2014. jan. 1. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges , attól függ milyen értelemben pimasz .Én is ilyen típus vagyok és azokkal a fiú ismerőseimmel is sokszor viselkedem így akik egyáltalán nem jönnek be. Esetleg mondanál pár példát ?
2014. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Csak k_rvák.
2014. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát azt vettem észre, hogy addig pimaszkodik, míg fel nem húzott már elégg, utána meg átmegy ilyen témákra, hogy mit csinálnánk mi kettesben, akkor jön elő a csók, együtt alvás, ölelkezés, ilyesmik. Nem tudom ez segített-e. Én nem tudok rajta igazán eligazodni.
2014. jan. 2. 00:19
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ilyeneket mondd akkor vagy nagyon bukik rád vagy egyszerűen csak egy r.ibanc .
2014. jan. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól látod, egy csomó lány csinálja ezt :)
2014. jan. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet de lehet hogy az ellenkezője.De lehet.De lehet hogy nem.De lehet....
2014. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!