Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Segítesz egy picit?

Segítesz egy picit?

Figyelt kérdés
Nem írtam még kérdést erre az oldalra, viszont most egy picit tágabb körökben vagyok kíváncsi véleményekre. Meg anonim is a sztori. Szóval a lényeg nem sok, nem is szövevényes love sztory. Adott egy hölgyemény, akit kifejezetten megkedveltem. Egy ismerősön keresztül találkoztunk, viszont sosem volt alkalmunk kettesben többet beszélgetni. Ennek ellenére a lehetőségekhez mérten úgy éreztem, hogy kölcsönös a szimpátia. Egyezik a humorérzékünk és a véleményük is sok dologban. Ha jól emlékszem, akkor 3 alkalommal találkoztunk ilyen szedett-vedett körülmények között. Nem sok, de érzem amit érzek. Ezen alkalmak óta eltelt 1-2 hónap is. Mindig terveztem, hogy majd elhívom egy randira, de eltöketlenkedtem a történetet. Persze gyárthatnék nektek kifogásokat, hogy ezért meg ezért, de úgyis tudjátok. Néha egymás mellé ültünk a buszon, jókat röhögtünk stb..de én barom még mindig nem léptem. Aztán nem rég jött egy buli, ahol viszonylag sokat beszélgettünk elkülönülve. Tudjátok, minden úgy adja magát vele, nincs kínos csend, ha kell komolyak vagyunk, ha kell röhögünk, megnevettet, megnevetettem. Mi történt velem, hogy ilyeneket írok? No, elég az hozzá, hogy szó szót követett és az "ismeretlenségünk" ellenére egész bizalmas témák kerültek terítékre. Kiderült, hogy kb. pár hete van egy kapcsolata alakulóban. Nem járnak még, de csipegetik egymást. Nem annyira gördülékenyek köztük a dolgok, de faragnának rajta, mint Dzsepetto Pinokkión. A kérdés pedig az volna, hogy jelen esetben mit tegyek? Induljunk ki abból, hogy nyilván berezeltem a visszautasítástól korábban, viszont most még nagyobb az esélye egy zsákolásnak az én térfelem, azonban a vonzódásom is erősebb lett. Lehet sokat írtam, nem? Köszönöm szépen előre is! 24/F

2014. jan. 1. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,sokat. Viszont csak az elsö és az utolsó mondatot olvastam el, úgyhogy a problémádra a válasz: igen.

:/

2014. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, sokat írtál..
2014. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:

ebben mit tudunk mi segíteni?

várt, nem léptél. Elügyetlenkedted. Ennyi

2014. jan. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen ezzel a sztorival nekem segítettél! Ha egyszer találok egy olyan nőt akivel így érzek már az elején, eszembe fogsz jutni és ha a kutya a kovászba sz*rik is elhívom. Ezt most így eldöntöttem! :D Amúgy sajnálom, hogy így alakult, tanácsot nem tudok adni, nem különösebben értek az emberekhez, a kapcsolatokhoz meg pláne... :( Viszont elég jól a helyedbe sikerült élnem magam és én magam is sz*rul éreztem magam ahogy olvastam, hogy talált valami kant magának a kiszemelted. :I
2014. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!