Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Önbizalomhiányos, bókokat...

Önbizalomhiányos, bókokat elutasítja/nem hiszi el lánnyal hogyan kerüljek közelebb?

Figyelt kérdés

egyszer beszélgettünk külfölddel kapcsolatban. Nem akar kimenni, de megjegyezte, kinek hiányozna...

szerintem szeretethiányos, régebben sok pasi kihasználta naívságát, önbizalom hiányos. Megpróbálom dicsérni, bókolni, nem hiszi el. Pedig szeretném szeretni, de nem tudja fogadni. Nem tudja átadni magát ennek. Mit csináljak?


2014. jan. 1. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele sokat arról, hogy neki mi esik/esne jól. Ha azt tudod, hogy sokan kihasználták a naivságát, akkor elvileg beengedett egy bizalmi szférába. Mondd el neki, hogy szeretnél közelebb kerülni hozzá, de folyton azt érzed, hogy falakba ütközöl és szeretnéd ezt valahogy leküzdeni.

Szerintem ő az egyedüli aki tud neked abban segíteni, hogy hogyan lehet átlépni a "határait".

2014. jan. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"beengedett egy bizalmi szférába." = barát zóna. főleg a sok üres bók miatt = kutya, papucs, barátnő pénisszel
2014. jan. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az utolsónak nincs igaza!

Az ilyen lányoknak pont az kell, hogy tudja benne már megbízhat!

Én ugyan ilyen vagyok, és a világért se fogadnék el bókot olyantól akit nem ismerek úgy igazán. Nekem ahhoz már szeretni kell, hogy azt érezzem igazat mond! Vagy egyáltalán, hogy befogadjam amit mondott. Taszítom szép szavakat, az ilyen idegenektől, vagy éppenhogyismer emberektől 600x jobban esik a szidalmazás, mint az, hogy jaj de csinos vagy ma.

Kell egy idő, és bizalom ahhoz, hogy már a lány kimutassa, hogy ő is szeretne közeledni! Biztos, hogy már ő is érzékeli a dolgokat, de még nem tudja kimutatni. Nagyon apródonként kell haladni, de vigyázz, hogy ne parkolj le.

Ez van, de az ilyen lányok/nők legalább hűségesek, és biztos lehetsz benne, hogy kitartanak melletted, ha nem vagy egy seg,garc.

2014. jan. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!