Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Holnap házibuliba megyek....

Holnap házibuliba megyek. Lesz elég sok olyan lány, akit nem ismerek. Szeretnék ismerkedni velük, és lehetőleg smárolni. Leirnátok hogy ti hogy jutottatok el lépésről lépésre a megismeréstől kb a csókig?

Figyelt kérdés

2013. dec. 30. 18:07
 1/5 A kérdező kommentje:
kifelejtettem, tapasztalatlan 16/f vagyok
2013. dec. 30. 18:09
 2/5 anonim ***** válasza:
1grammért már a farkad tövig a szájába lehet.
2013. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 C0r3 ***** válasza:
Holnap én is megyek. Csak nem Győr közelében leszel? xD Amúgy az egész attól függ, hogy a lány mennyire nyitott, piált -e, bejössz -e neki. Ezeket látnod kéne rajta :D
2013. dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem iszogass, de azért ne legyél sz*rkész, kis idő után 100% hogy fogsz találni nem egy, és nem kicsit tintás lányt akivel már gátlások nélkül szóba elegyedhetsz. Ugyanúgy, azért ne a legrészegebbet keresd meg aki emlékezni se fog rád. Csak menj oda, hagyd a sablonos ismerkedős dumákat, csak mondd ki azt amit gondolsz, és ne aggódj azon hogy mit gondolnak majd, ha valakinél nem sikerül, max odébbállsz, nem is kell többet látnod. A csókról csak annyit hogy ne ronts ajtóstul a házba.... Előbb érintsd meg minden kis apró ürüggyel, ártatlan helyeken, kezén, vállán, ilyenek. Ha hagyja, akkor folytasd, nyert ügyed van, hidd el, érezni fogod mikor tényleg nyerő vagy nála, aztán akár meg is csókolhatod.

Annyit azért hozzáteszek, ha nem lenne egyértelmű, hogy sokatmondó, hosszú kapcsolatot igen kevés esélyed lesz így találni, de pottyanhat neked ez meg az.

2013. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. dec. 30. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!