Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ötven körüli nő harmincas...

Ötven körüli nő harmincas férfival?

Figyelt kérdés

Harmincas éveim derekán járó férfi vagyok és nagyon vonzanak az érett, de jó karban levő, igényes nők. Szívesen csókolóznék -akár szeretkeznék is- egy ötven körüli hölggyel, kíváncsi lennék, milyen érzés. Szerintetek vannak olyan nők ebben a korosztályban, akiket felizgatnak a harmincas, kulturált, egészséges és ápolt külsejű férfiak?


A kérdést nem konkrét ismerkedés szándékával tettem fel (egyébként vidéki vagyok, Nyugat-Magyarországról), sokkal inkább általánosságban, mert kíváncsi vagyok, hogyan állnak hozzá az ilyen korban levő hölgyek a felvetéshez. A célom tehát nem az, hogy ITT, ezen az oldalon találjak megfelelő partnert.



2013. dec. 30. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 50 éves nő baromira örülne egy 30 éves pasinak. Nem hiszem, hogy reménytelen lenne.
2013. dec. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Én 24 vagyok. Megvolt már nem egy ilyen nő, ráadásul kifejezetten könnyen, ha neked nem sikerült, akkor valamit rosszul csinálsz.
2013. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 AndrejjaMarijann ***** válasza:

Szerintem ha majd ötven éves leszek,nagyon fog tetszeni,ha egy sokkal fiatalabb férfi akarna engem.

Hízelgő,vadító,önbizalomnövelő,boldogító érzés lehet.

2013. dec. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2 ezt hogy tudod elérni
2013. dec. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A környezetemben is rengeteg 50 év körüli hölgy van egyedül,mert elvált vagy meghalt a férje és a gyerekek meg már felnőttek.Egy 30-as éveiben járó pasi egy főnyeremény lenne számukra minden szempontból,de nem egy szerencsétlen lúzer ,hanem egy egzisztenciával rendelkező ,rendesen dolgozó ember.
2013. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4: Hogyan? Nézz fel egy szexpartnerkeresőre, az ott lévő nők 70%-a ez a korosztály.
2013. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Megvolt már nem egy ilyen nő, ráadásul kifejezetten könnyen"


Gratulálok.


"ha neked nem sikerült, akkor valamit rosszul csinálsz."


Még nem is próbáltam, de a kérdés nem is arról szól, hogy HOGYAN, hanem, hogy miként vélekednek erről a nők.

2013. dec. 30. 17:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tipikus felállás, de felőlem nyugodtan.
2013. dec. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is harmincas férfi vagyok és szintén tetszenek az érett, igényes nők. Ismerkedtem már velük, volt, akinek kifejezetten imponált, hogy egy fiatalabb férfi vonzónak találja. Volt persze olyan is, akinek ez nem jött be, és a saját korosztályához ragaszkodott. De egyáltalán nem reménytelen az elképzelésed.
2014. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!