Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tényleg az önbizalomhiány...

Tényleg az önbizalomhiány minden jó elrontója?

Figyelt kérdés

Bizonyára nem csak magam nevében kérdezem, az oldalon szereplő férfiak nagy része ugyanígy lehet. Külsőleg semmi/alig van probléma, de vannak magunkkal kapcsolatban negatív megjegyzéseink és sugárzik rólunk, hogy nem vagyunk jóban magunkkal (ennek ellenére teszünk a fejlődésért - tiszt.kiv...) Ez tényleg annyira riasztó a nők számára, még ha néha csak ironizálunk is? Annyi hasonló embernek van párja, ők miben mások?


Kérdés a kérdésben! Fair dolog, hogy akik középiskolában megnyomorítottak minden áldott nap a szekálással, elvárják most, hogy legyen egy csöppnyi önbizalmam is? Nem lényeges, hogy miért, de az emberek ugyanazok és kapcsolatba kerültem velük. Régen a külsőm miatt szekáltak, most pedig azért, hogy nincs önbizalmam, pedig erről nagyrészt ők tehetnek. Vagy... mégsem?


2013. dec. 28. 01:04
1 2
 11/12 anonim válasza:

Ha magadnak nem felelsz meg, miért várod el, hogy pont egy nőnek megfelelj?

Én tisztában vagyok a saját adottságaimmal, nem vagyok egy kimondottan szépfiú, vagyis ha pl 5 szépnek tartott férfi közül kellene választani csak külső alapján valószínű nem engem választanának, de mivel ez nem csak így megy most is van barátnőm. Úgyhogy sokat számít az önbizalom.

Ja és igaz nem közép, de általános iskolában a szekáltak között voltam néha, mégis van önbizalmam.

21F

2013. dec. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Igen, sajnos.
2014. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!