Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én (21/L) szeretnék összejönni...

Én (21/L) szeretnék összejönni egy 18 éves pasival. Látom, hogy tetszem neki. Hogyan érjem el, hogy lépjen? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Pasiról azt kell tudni, hogy félénk, és szerinte még nem volt barátnője. Egy helyen dolgozunk diákmunkán és sokat hülyéskedünk, piszkálódunk. Amikor csak tudunk beszélgetünk. Ha egymásra nézünk mosolygunk egymásra és ő mindig elpirul és zavarban van közben. Ha megállunk egymás mellett és beszélgetünk mindig közel áll hozzám, és ha egymáshoz érünk nem húzódik el. Meg annyi minden ehhez hasonló dolog történik köztünk. Ez megy már 2 hónapja és nem lép... mit tegyek, hogy végre lépjen? (interneten nem nagyon aktív. szóval ott ritkán tudunk beszélni)

2013. dec. 26. 21:36
 1/10 sajtosmákosbabkonzer ***** válasza:
Ez aranyos :D
2013. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3 évvel vagy idősebb nála, valószínű azért nem lép mert nagyon idegen neki a szituáció hiszen ez nem megszokott. Úgy tűnik neked kell lépned.
2013. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
inkább kissé frusztráló a helyzet, és tényleg szeretnék egy szinttel feljebb lépni a sráccal.
2013. dec. 26. 21:40
 4/10 A kérdező kommentje:
én a tapasztalatlanságára fogom, hogy nem lép. meg nekem is az az érzésem, hogy zavarja, hogy idősebb vagyok. hogy tudnám mégis elérni, hogy ő lépjen?
2013. dec. 26. 21:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért nem te lépsz?... Vannak ilyenek akik bármennyire is akarnak nem mernek, mert félnek, persze lehet, hogy ő más miatt nem lép. Azért ez a 21. század, már a lányok is szoktak lépni vazze...
2013. dec. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Célozgass rá, hogy egyszer valamit megihatnátok kettesben is vagy óvatosan érdeklődj mit szokott csinálni munka után vagy szabadidejében, csak leesik neki. Ha pedig nem akkor egyszerűen hívd randira, ne legyetek már ennyire önérzetesek.
2013. dec. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát ha nem lép, az lesz előbb-utóbb, hogy én fogok. csak az a helyzet, hogy én olyan "régimódi" vagyok, hogy a pasi lépjen. és nekem sem a legjobb az önbizalmam, szóval félek nagyon a visszautasítástól.
2013. dec. 26. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden jel arra utal hogy nagyon kedvel, csak ő is fél az elutasításról. Vegyél egy nagy levegőt és hívd el valahova :)
2013. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hívd ki az ebédlőbe mikor nincs ott más, mire odaér feküdj fel meztelenül az asztalra, ahogy belép, fogd meg a farkát, tépd le a nadrágját és Orál Orsi a barátod.

Viccet félretéve az előttem válaszolóknak igazuk van.

2013. dec. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ilyen esetben mi az egyértelmű jel a részéről, hogy tudjam léphetek?
2013. dec. 26. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!